KULTURA

Letošní rok přinesl zábřežskému sportu opět řadu vynikajících výsledků. Oceněny budou na sportovním plese

8. ledna 2020, 15:00, bav
Zábřeh – V pátek 17. ledna bude Katolický dům opět hostit Mezinárodní sportovní ples. Občanské sdružení Burčáci Zábřeh zde znovu vyhlásí deset nejlepších sportovců města a mikroregionu za rok 2019. Navrhli je kluby i jednotlivci z celé řady sportovních odvětví.

 
Nominovaní na ocenění byli:

Za atletiku – Pavel Brzobohatý, Iva Gieselová, Pavel Hýbl, Zuzana Pumprlová, Jiří Rašner a Markéta Žáková. Za autocross Vít Nosálek, basketbal – Pavel Pumprla, canicross – Petr Fochler, kanoistiku – Karel Rašner. Zábřežské mažoretky zastupuje Nela Potěšilová, orientační běh Marek Minář, plavání Jiří Šíp a Petr Horvát, triatlon - ironmani David Jílek a Radka Štýbnarová, volejbal – spoluobnovitel dětského volejbalu Martin Vitásek. Nominováni byli také žák Vilém Kovář nebo za Sportovní hry seniorů veterán Jiří Seidl.

„Na všechny nominované se sice nedostane, obdiv si ale zaslouží všichni,“ okomentoval letošní výběr Petr Hošek z pořádajícího občanského sdružení s poznámkou, že „letos byl výběr nejlepších obzvláště těžký“, protože všem sportovcům se mimořádně dařilo.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.1.2020 17:09
Titulek: Radnice
Autor: Anonym
Doufám,že ceny bude předávat starosta.Ten,který se vůbec nestará o vybavenost oddílů ve městě.Kdepak je sportovní hala.se kterou se chlubil,že bude?Porovnejte Zábřeh s ostatními městy co mají za sportoviště.Ono stačí porovnání s vesnicemi v okolí!
Reagovat
Datum: 10.1.2020 07:38
Titulek: Re: Radnice
Autor: Jakub Mrázek
No - pravda. Na ZŠ Severovýchod (bývalá 4.ZŠ) byl zpracovaný projekt na rekonstrukci sportovního areálu. Mělo být multifunkční hřiště, tribuny (to jo asi otazník) a další sportovní zázemí. Místo toho je tam dopravní hřiště...
Reagovat