ZPRAVODAJSTVÍ

Léto zatím koupání přeje. Bazén připravil novinky

18. června 2019, 19:00, Vladimíra Bartoňová
Léto zatím koupání přeje. Bazén připravil novinky Zábřeh – Zatímco otevření zábřežského letního koupaliště první červnovou sobotu do areálu přivedlo necelé tři stovky návštěvníků, tropické teploty minulého týdne zájem zvedly na více než dvojnásobek.

 „Například v úterý 11. června jsme tu měli na šest stovek koupajících, což je ve srovnání s červnem loňského roku vysoký nárůst,“ zhodnotil rozjíždějící se sezónu z pohledu statistiky nový vedoucí koupaliště Tomáš Vepřek.

„Letošní sezónu jsme návštěvníkům zříjemnili pokrytím celého areálu bezplatnou wifi, ale také kompletní změnou nabídky občerstvení. Ta se skládá především z čerstvých surovin od místních dodavatelů a piva z místního pivovaru,“ uvedla k novinkám Michaela Walterová ze zábřežského EKO servisu, který má provozování plaveckého areálu na starosti. Na své si podle ní přijdou vegetariáni i příznivci salátů či smoothie, stejně jako milovníci letní klasiky v podobě grilované klobásy či smažených hranolek z čerstvých brambor.

Stejně jako v předchozích letech láká venkovní plavecký areál na noční koupání a poslední školní den na vstup za symbolickou jednu korunu pro letošní jedničkáře. „ Už 29. června oslavíme příchod letních prázdnin akcí s názvem Ahoj léto. Připraveny budou nejen atrakce v podobě podvodních skútrů, aquazorbingu a skákacího hradu, ale také zvýhodněné vstupné pro děti základních škol, jejichž vysvědčení bude plné jedniček. K večernímu koupání jsou pak určeny středy s premiérou 10. července,“ doplnila Walterová.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Vyhrajte exkluzivně dvě vstupenky na divadelní představení Chvála bláznovství, ve kterém excelují Martin Hofmann a Filip Blažek. Příběh dvou přátel, kteří spolu sdíleli pokoj v ústavu pro duševně nemocné a kteří stojí před velkou výzvou začít společný život mimo stěny léčebny, uvede kulturní dům v Zábřehu ve středu 30. října od 19 hodin.


Soutěžní otázka:
Ve kterém komediálním televizním seriálu České televize vynikl Martin Hofmann?

1. Kost!
2. Ostrava!
3. Most!

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou vstupenku na koncert Václava Neckáře se skupinou Bacily, který šumperský Dům kultury uvede 3. listopadu vyhrávají Jarmila Dokoupilová ze Šumperka a Anna Valentová z Bohutína. Blahopřejeme! O vstupenku se přihlaste u pořadatelů.