ZPRÁVY

Léto na Ramzové nabídne letní kino a pohádkový les

7. srpna 2014, 12:09, Ondřej Polák
Léto na Ramzové nabídne letní kino a pohádkový les Ramzová - Horská osada Ramzová v Jeseníkách dává v létě turistům o jeden důvod navíc, proč trávit volný čas právě v této sympatické obci. Tedy, správněji řečeno ten důvod není jeden, ale je jich rovnou pět. Skrývají se pod názvem Léto na Ramzové.

 V areálu před hotelem Andromeda jen pár kroků od dolní stanice lanové dráhy viděli už lidé přehlídku nablýskaných autoveteránů, přivítali prádzniny celodenním zábavným programem a čeká je například košt vína a sýrů. Tento víkend nabídne Léto na Ramzové dva atraktivní pořady: V pátek 8. srpna od dvaceti hodin se zde uskuteční regionální premiéra filmu Díra u Hanušovic, a to na plátně obřího letního kina Biograf Láska. Hned další den v sobotu 9. srpna si na své přijdou hlavně rodinné výpravy, neboť na Ramzové vyroste pohádkový les. Na děti čeká mnoho zábavy, soutěží, her a také muzika. Restaurace hotelu Andomeda navíc po celý víkend servíruje borůvkové speciality.

„Léto na Ramzové pořádáme podruhé. Loni se akce setkaly s úspěchem, takže nebyl důvod v tom nepokračovat. Jeseníky samy o sobě jsou úžasné a jsme rádi, že můžeme k dobré pohodě a zábavě přispět tímto novým seriálem akcí, který je určený všem víkendovým návštěvníkům hor,“ říká za pořadatele Jana Miková.


Vstupné na pohádkový les je zdarma, za kino diváci zaplatí 75 korun. Akce se konají i za špatného počasí.

Více na hotel-andromeda.cz
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.