ZPRÁVY

Léto na Ramzové nabídne letní kino a pohádkový les

7. srpna 2014, 12:09, Ondřej Polák
Léto na Ramzové nabídne letní kino a pohádkový les Ramzová - Horská osada Ramzová v Jeseníkách dává v létě turistům o jeden důvod navíc, proč trávit volný čas právě v této sympatické obci. Tedy, správněji řečeno ten důvod není jeden, ale je jich rovnou pět. Skrývají se pod názvem Léto na Ramzové.

 V areálu před hotelem Andromeda jen pár kroků od dolní stanice lanové dráhy viděli už lidé přehlídku nablýskaných autoveteránů, přivítali prádzniny celodenním zábavným programem a čeká je například košt vína a sýrů. Tento víkend nabídne Léto na Ramzové dva atraktivní pořady: V pátek 8. srpna od dvaceti hodin se zde uskuteční regionální premiéra filmu Díra u Hanušovic, a to na plátně obřího letního kina Biograf Láska. Hned další den v sobotu 9. srpna si na své přijdou hlavně rodinné výpravy, neboť na Ramzové vyroste pohádkový les. Na děti čeká mnoho zábavy, soutěží, her a také muzika. Restaurace hotelu Andomeda navíc po celý víkend servíruje borůvkové speciality.

„Léto na Ramzové pořádáme podruhé. Loni se akce setkaly s úspěchem, takže nebyl důvod v tom nepokračovat. Jeseníky samy o sobě jsou úžasné a jsme rádi, že můžeme k dobré pohodě a zábavě přispět tímto novým seriálem akcí, který je určený všem víkendovým návštěvníkům hor,“ říká za pořadatele Jana Miková.


Vstupné na pohádkový les je zdarma, za kino diváci zaplatí 75 korun. Akce se konají i za špatného počasí.

Více na hotel-andromeda.cz
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).