KULTURA

Letní kino přímo na pěší zóně v Šumperku již potřetí

16. června 2015, 08:00, Radek Auer
Šumperk - Už potřetí v řadě se v předposledním červnovém víkendu letní kino Biograf Láska představí v Šumperku. Jako vždy se v pátek 19.června začíná na Hlavní třídě. Promítat se bude přímo na "Točáku".

 Pojízdný biograf promítné filmové zpracování největšího knižního bestselleru posledních let Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel. Této knihy se na celém světě prodaly desítky miliónů výtisků, také filmové zpracování se setkalo s velkým ohlasem fanoušků, na ČSFD má tato švédská komedie vynikající hodnocení 78 %.  
K promítání pod širým nebem neodmyslitelně patří také orosené pivo či sklenka vína. Občerstvení pro projekci na točáku bude podávat Trafikafe u Schillera, donedávna obyčejná trafika, která v posledních měsících rozšířila svůj sortiment o kvalitní kávu s sebou, na páteční promítání bude dovybavena i dalším sortimentem.
Začátek promítání je ve 21.15, vstupné v předprodeji je 80 korun, na místě pak o desetikorunu dražší. Předprodej probíhá právě v Trafikafe u Schillera.
O den později se Biograf Láska přestěhuje na zahradu Kina Oko. V sobotu 20 června tam promítně českou komedii s hvězdným obsazením Hodinový manžel. Začátek i cena vstupného zůstávají stejné jako v pátek. Lístky si lze dopředu zajistit přímo v rezervačním systému kina.
Mobilní letní kino Biograf Láska má letos naplánováno více než 50 projekcí na třiceti místech.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 16.6.2015 18:45
Titulek: kdybych
Autor: chuck norris
60
tam bydlel, asi si podám trafačku...
Reagovat