KULTURA

Letní kino přímo na pěší zóně v Šumperku již potřetí

16. června 2015, 08:00, Radek Auer
Šumperk - Už potřetí v řadě se v předposledním červnovém víkendu letní kino Biograf Láska představí v Šumperku. Jako vždy se v pátek 19.června začíná na Hlavní třídě. Promítat se bude přímo na "Točáku".

 Pojízdný biograf promítné filmové zpracování největšího knižního bestselleru posledních let Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel. Této knihy se na celém světě prodaly desítky miliónů výtisků, také filmové zpracování se setkalo s velkým ohlasem fanoušků, na ČSFD má tato švédská komedie vynikající hodnocení 78 %.  
K promítání pod širým nebem neodmyslitelně patří také orosené pivo či sklenka vína. Občerstvení pro projekci na točáku bude podávat Trafikafe u Schillera, donedávna obyčejná trafika, která v posledních měsících rozšířila svůj sortiment o kvalitní kávu s sebou, na páteční promítání bude dovybavena i dalším sortimentem.
Začátek promítání je ve 21.15, vstupné v předprodeji je 80 korun, na místě pak o desetikorunu dražší. Předprodej probíhá právě v Trafikafe u Schillera.
O den později se Biograf Láska přestěhuje na zahradu Kina Oko. V sobotu 20 června tam promítně českou komedii s hvězdným obsazením Hodinový manžel. Začátek i cena vstupného zůstávají stejné jako v pátek. Lístky si lze dopředu zajistit přímo v rezervačním systému kina.
Mobilní letní kino Biograf Láska má letos naplánováno více než 50 projekcí na třiceti místech.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 16.6.2015 18:45
Titulek: kdybych
Autor: chuck norris
60
tam bydlel, asi si podám trafačku...
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 krát 2 vstupenky na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele s vycházející skandinávskou hvězdou jazzového vokálu, zpěvačkou Live Foyn Friis. Jedinečný hudební recitál se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na koncert.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází jazzová zpěvačka a skladatelka Live Foyn Friis?

A) z Finska
B) z Norska
C) z Dánska

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů HOROVÁNÍ, které se uskuteční v sobotu 24. listopadu v Domě kultury Šumperk, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Martin Nedbal ze Šumperka, Lenka Kubíčková z Mohelnice, Zdenka Vojtková z Bludova a Lenka Skoumalová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.