KULTURA

Legendární Ivan Mládek přiveze své největší hity

9. května 2018, 10:00, Ondřej Polák
Legendární Ivan Mládek přiveze své největší hity Zábřeh – Na pátek 11. května připravil zábřežský kulturní dům pro všechny příznivce folkové, country, trampské či vodácké muziky tradiční jarní dvojkoncert. Na ten si tentokrát domácí kapela Madalen pozvala legendárního hudebníka, humoristu a baviče Ivana Mládka a jeho nezaměnitelnou kapelu Banjo Band.

 Mládek se svým bandem intenzivně koncertuje už více než půlstoletí. Jako jeden z mála domácích hudebníků se dokázal prosadit i v zahraničí. Před lety jeho hit Jožin z bažin oslnil Poláky, díky coververzi v talentové soutěži si získal i Rusy a docela nedávno zahrála Mládkův největší evergreen na svém pražském koncertu ikonická americká formace Metallica. 


Foto: archiv

Ivan Mládek je klasik, který se svým bandem intenzivně koncertuje už více než půlstoletí.

Jožin slavný po celém světě

„Ivan Mládek je klasik, kterého jsme si broukali již v raném mládí. Známe ho z rádia, elpíček, kazet i z televize, teď budeme mít možnost vychutnat si ho naživo,“ okomentoval první koncert Ivana Mládka a jeho Banjo Bandu v Zábřeze Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.
Vystoupení Banjo Bandu nabídne nejen nadčasové písně, z nichž mnohé jako Prachovské skály, Medvědi či Nejkrásnější období je podzim, zlidověly, ale i humorné mluvené slovo a scénky, které dokážou svou bezprostředností pobavit nejširší publikum.
Dvojkoncert má začátek v devatenáct hodin. Cena vstupenky se pohybuje od 250 do 330 korun. 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.5.2018 14:47
Titulek: ponožky Václava Havla
Autor: Občan
31
Ivan Mládek: "Když něco řeknu o Havlovi, zcenzurují mě." Zajímavý úryvek Mládka s Veselovským. https://www.youtube.com/watch?v=LyDhB_4mQ9U
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli. Pořad uvede Dům kultury Šumperk v úterý 25. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Kdo režíroval inscenaci Magická hodina?

A) Petr Zelenka
B) Vilma Cibulková
C) Aleš Cibulka

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na galakoncert operní divy EVY URBANOVÉ, která zazpívá v doprovodu Moravského klavírního tria ve velkém sále zábřežského kulturáku v neděli 23. září, vyhráli Jiří Pospíšil z Hostic, Eva Chovancová z Rapotína a Petr Nevěřil ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kulturního domu v Zábřeze.