KULTURA

Legendární Ivan Mládek přiveze své největší hity

9. května 2018, 10:00, Ondřej Polák
Legendární Ivan Mládek přiveze své největší hity Zábřeh – Na pátek 11. května připravil zábřežský kulturní dům pro všechny příznivce folkové, country, trampské či vodácké muziky tradiční jarní dvojkoncert. Na ten si tentokrát domácí kapela Madalen pozvala legendárního hudebníka, humoristu a baviče Ivana Mládka a jeho nezaměnitelnou kapelu Banjo Band.

 Mládek se svým bandem intenzivně koncertuje už více než půlstoletí. Jako jeden z mála domácích hudebníků se dokázal prosadit i v zahraničí. Před lety jeho hit Jožin z bažin oslnil Poláky, díky coververzi v talentové soutěži si získal i Rusy a docela nedávno zahrála Mládkův největší evergreen na svém pražském koncertu ikonická americká formace Metallica. 


Foto: archiv

Ivan Mládek je klasik, který se svým bandem intenzivně koncertuje už více než půlstoletí.

Jožin slavný po celém světě

„Ivan Mládek je klasik, kterého jsme si broukali již v raném mládí. Známe ho z rádia, elpíček, kazet i z televize, teď budeme mít možnost vychutnat si ho naživo,“ okomentoval první koncert Ivana Mládka a jeho Banjo Bandu v Zábřeze Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.
Vystoupení Banjo Bandu nabídne nejen nadčasové písně, z nichž mnohé jako Prachovské skály, Medvědi či Nejkrásnější období je podzim, zlidověly, ale i humorné mluvené slovo a scénky, které dokážou svou bezprostředností pobavit nejširší publikum.
Dvojkoncert má začátek v devatenáct hodin. Cena vstupenky se pohybuje od 250 do 330 korun. 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.5.2018 14:47
Titulek: ponožky Václava Havla
Autor: Občan
53
Ivan Mládek: "Když něco řeknu o Havlovi, zcenzurují mě." Zajímavý úryvek Mládka s Veselovským. https://www.youtube.com/watch?v=LyDhB_4mQ9U
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na novou premiéru Divadla Václav z Václavova. Komedii s názvem Mandragora uvedou na své domovské scéně již tuto sobotu a neděli a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kterého v předstihu oslovíme sms, může zvolit den premiéry podle svého času.

Soutěžní otázka:

Jaké jubileum Divadlo Václav v loňském roce oslavilo:

a) 10 let
b) 15 let
c) 20 let

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Vstupenku na koncert Radka Bagára, který se koná v pondělí 18. března v šumperském Klášterním kostele s „předskokankou“ Pavlou Pavlíkovou z Bludova, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Milan Uhl z Bludova a Elenka Hrebačková ze Šumperka. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.