ZPRÁVY

Ledovka zavinila čtyři nehody

20. ledna 2013, 21:44, téma NA SILNICI DÁVEJ POZOR!, mošo
Okres – Kvůli ledovce musela policie v neděli v šest hodin večer uzavřít rychlostní komunikaci R35 z Olomouce do Mohelnice. O půl deváté ji pak znovu otevřela. Mezitím se zde přihodily čtyři dopravní nehody, které se naštěstí obešly bez zranění. Před utvářením ledovky přitom meteorologové předem varovali.
První nehoda se udála na 245. kilometru, kde se srazila tři osobní vozidla. Další se stala v katastru Uničova, bouralo zde jedno auto. Ke třetí nehodě došlo na 251. kilometru, auto zde narazilo do svodidel. K dalším pěti bouračkám policie vyjížděla v rozmezí dvou hodin, žádná z nich však naštěstí neskončila vážným zraněním.
Během uzavírky silnice R35 byla doprava odkloněna na vedlejší komunikace.
Ledovka se bude na silnicích utvářet také v průběhu pondělka. Řidiči by s tím měli počítat, přizpůsobit rychlost stavu vozovky a jezdit opatrně.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 24.1.2013 08:27
Titulek: Viník ledovka
Autor: Jarda
113
105
Já bych jí napařil mastnou pokutu a trestné body.
Reagovat
Datum: 24.1.2013 10:17
Titulek: Re: Viník ledovka
Autor: Trpišovský
160
127
Slabý. Zavřít na doživotí a poté oběsit!
Reagovat

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.