KULTURA

Kulturní zážitek jako dárek pod stromeček

20. prosince 2017, 08:00, zd, ok
Kulturní zážitek jako dárek pod stromeček Zábřeh - Také v letošním roce nabízí Zábřežská kulturní oblíbené dárkové poukazy na akce pořádané kulturním domem nebo na filmová představení v kině Retro. Poukazy lze zakoupit v infocentru kulturního domu, a to až do 17 hodin pátku 22. prosince.

 Hodnotu poukázky si lze vybrat. „U poukazů v hodnotě tisíc korun a více bude kupujícímu započítána desetiprocentní sleva z ceny pořadu nebo filmového představení. Ze zakoupeného poukazu bude po celý rok 2018 hodnota vstupenek postupně odečítána, a to až do úplného vyčerpání předplacené částky,“ vysvětluje princip ředitel Zábřežské kulturní Zdeněk David.

Vyberou si děti i senioři

Jako originální vánoční dárek mohou zájemci koupit také vstupenky přímo na akce pořádané kulturním domem v roce 2018. Jedná se například o koncerty Vladimíra Merty, Václava Neckáře a jeho skupiny Bacily, kterou tentokrát doprovodí smyčcové kvarteto, kapely Mňága a Žďorp či galakoncert legendy světové opery Gabriely Beňačkové. Příznivcům kvalitního divadla jsou nabízeny vstupenky na představení Moje hra s Jiřím Bartoškou, Římské noci se Simonou Stašovou a Oldřichem Víznerem nebo březnové představení Divadla Járy Cimrmana České nebe. „Nezapomínáme ani na děti a seniory, v naší nabídce tak figuruje dětský karneval s Míšou Růžičkovou, představení Michala Nesvadby nebo taneční odpoledne s kapelou Kozlaňáci či Duem Jamaha,“ doplnil nabídku Zdeněk David.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na animovanou komedii ASTERIX A TAJEMSTVÍ KOUZELNÉHO LEKTVARU, kterou promítá šumperské kino Oko v pátek 4. ledna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo střeží recept na výrobu kouzelného nápoje v galské vesničce?

A) Magistrix
B) Lektvarik
C) Panoramix

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince, vyhráli Pavel Kubíček z Bohuslavic a Ladislav Ondráček ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v den akce přímo u vstupu.