KULTURA

Kulturák roztančí Miločanka a pak sympaťák ze Šlágru

17. října 2018, 10:00, ok
Kulturák roztančí Miločanka a pak sympaťák ze Šlágru Zábřeh – Taneční odpoledne se slováckou dechovou hudbou Miločanka připravila pro milovníky dechovky Zábřežská kulturní na neděli 21. října.

 Kapelu pocházející z Milotic u Kyjova mohli za dobu její více než třicetileté existence slyšet příznivci líbivých melodií nejen v Česku, ale i po celé západní Evropě. Soubor také nahrává pro Český rozhlas a točí pořady v České televizi. Odpolednem, které má začátek ve 14 hodin, provede moderátor Vladimír Hrabal, pro návštěvníky jsou připraveny taneční soutěže a losování vstupenek o ceny.
Už nyní zve zábřežský kulturní dům i na listopadové taneční odpoledne, tentokrát s Ľudovítem Kašubou, známým z televizní stanice Šlágr. Sympatický zpěvák vystoupí v Zábřeze spolu s kapelou v neděli 11. listopadu a zazpívá hity jako Natália, Jambo Bambo nebo Láska moja, aj hviezdy sa ťa boja. Na listopadový pořad zahájil kulturák již předprodej vstupenek.

  
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na koncert legendární kapely TŘI SESTRY, která v Zábřehu vystoupí 3. května. Odstartuje tam svoje letní turné s názvem Gambrinus 11 tour. Kapela v čele s Fanánkem přiveze všechny svoje pecky a zároveň písničky z nedávno vydaného alba Svobodu
ředkvičkám. Můžete být přitom, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:

Která kapela doprovodí TŘI SESTRY na jejich zábřežském koncertu?

1. žádná
2. E!E
3. Doctor P.P.

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna vyhráli: Jan Kastner ze Šumperka a Alfréd Schubert z Prahy. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den promítání v pokladně kina OKO.