KULTURA

Kulturák roztančí Miločanka a pak sympaťák ze Šlágru

17. října 2018, 10:00, ok
Kulturák roztančí Miločanka a pak sympaťák ze Šlágru Zábřeh – Taneční odpoledne se slováckou dechovou hudbou Miločanka připravila pro milovníky dechovky Zábřežská kulturní na neděli 21. října.

 Kapelu pocházející z Milotic u Kyjova mohli za dobu její více než třicetileté existence slyšet příznivci líbivých melodií nejen v Česku, ale i po celé západní Evropě. Soubor také nahrává pro Český rozhlas a točí pořady v České televizi. Odpolednem, které má začátek ve 14 hodin, provede moderátor Vladimír Hrabal, pro návštěvníky jsou připraveny taneční soutěže a losování vstupenek o ceny.
Už nyní zve zábřežský kulturní dům i na listopadové taneční odpoledne, tentokrát s Ľudovítem Kašubou, známým z televizní stanice Šlágr. Sympatický zpěvák vystoupí v Zábřeze spolu s kapelou v neděli 11. listopadu a zazpívá hity jako Natália, Jambo Bambo nebo Láska moja, aj hviezdy sa ťa boja. Na listopadový pořad zahájil kulturák již předprodej vstupenek.

  
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou českou pohádku ČERTÍ BRKO, kterou promítá šumperské kino OKO od 29. listopadu do 23. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Koho hraje Ondřej Vetchý v nové pohádce Čertí brko?

A) sluhu
B) knížete
C) lucifera

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele se zpěvačkou Live Foyn Friis, který se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro, vyhráli Alžběta Vévodová z Chromče, Marcela Haramiová ze Šumperka, Daniel Balcárek z Rapotína, Lenka Kubíčková z Mohelnice a Eva Valnohová ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).