KULTURA

Kulturák nabízí nový kurz chůze s holemi

16. května 2018, 07:00, zd
Zábřeh – Kurz nordic walking, tedy severské chůze s holemi, která je u nás stále populárnější, proběhne ještě před začátkem turistické sezóny pod hlavičkou kulturního domu v Zábřeze.

 Pět lekcí se uskuteční vždy ve středu od půl šesté večer, a to v rozmezí od 23. května do 20. června. Každá lekce bude trvat jednu až dvě hodiny podle náročnosti zvolené trasy.
Nordic walking je sport vhodný pro všechny věkové i výkonnostní skupiny. Stejně tak je vhodný k rehabilitaci, udržování kondice i k tréninku.
„Úvodní hodina 23. května představí samotný sport a jeho historii, zájemci se dozví, co budou pro severskou chůzi potřebovat, a to včetně popisu správných holí. Další lekce budou zaměřeny na zdokonalování techniky a cvičení s holemi v přírodě,“ informovala vedoucí kurzu Vendula Švábová.
Každá z pěti lekcí stojí sedmdesát korun, ovšem zájemci o celý kurz mohou ušetřit, neboť zaplatí jen tři sta korun, Přihlášky přijímá kulturák do pátku 18. května na e-mailu svabova@ic.zabreh.cz či na telefonu 737 719 517.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.