KULTURA

Kulturák nabízí nový kurz chůze s holemi

16. května 2018, 07:00, zd
Zábřeh – Kurz nordic walking, tedy severské chůze s holemi, která je u nás stále populárnější, proběhne ještě před začátkem turistické sezóny pod hlavičkou kulturního domu v Zábřeze.

 Pět lekcí se uskuteční vždy ve středu od půl šesté večer, a to v rozmezí od 23. května do 20. června. Každá lekce bude trvat jednu až dvě hodiny podle náročnosti zvolené trasy.
Nordic walking je sport vhodný pro všechny věkové i výkonnostní skupiny. Stejně tak je vhodný k rehabilitaci, udržování kondice i k tréninku.
„Úvodní hodina 23. května představí samotný sport a jeho historii, zájemci se dozví, co budou pro severskou chůzi potřebovat, a to včetně popisu správných holí. Další lekce budou zaměřeny na zdokonalování techniky a cvičení s holemi v přírodě,“ informovala vedoucí kurzu Vendula Švábová.
Každá z pěti lekcí stojí sedmdesát korun, ovšem zájemci o celý kurz mohou ušetřit, neboť zaplatí jen tři sta korun, Přihlášky přijímá kulturák do pátku 18. května na e-mailu svabova@ic.zabreh.cz či na telefonu 737 719 517.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.