Kultura

Zábřežské prázdniny zakončí Vlastníci a ZZ Top

ZÁBŘEH - Přízeň počasí, ale i návštěvníků doposud provází zábřežský prázdninový festival Léto u zámku. Jeho pořadatelé připravili na závěr srpna projekci oceňovaného a hvězdně obsazeného filmu a koncert revivalové kapely.

Ve čtvrtek 20. srpna pozvou do amfiteátru před zámkem na komediální drama Jiřího Havelky Vlastníci s Terezou Ramba, Vojtěchem Kotkem nebo Dagmar Havlovou. Projekce začne po setmění, tedy přibližně ve 20 hodin, v případě nepříznivého počasí se přesune do kina Retro.

Věrná imitace texaské hardrockové legendy

Závěr festivalu pak obstará 27. srpna hudební skupina ZZ Top Czech Revival z Litovle, která zahraje největší hity a průřez tvorbou texaské hudební legendy. „Kapela působí velmi autenticky, vystupuje totiž ve stylových kostýmech a stejně jako Billy Gibbons a Dusty Hill s pověstnými dlouhými vousy,“ přiblížil Vratislav Jarmar ze Zábřežské kulturní. Koncert plný blues, jižanského rocku a hardrocku odstartuje v osm hodin večer. 

Za lístek na letní kino zaplatí návštěvníci stokorunu, vstupné na koncert pod otevřeným nebem je dobrovolné. Občerstvení na obou akcích je zajištěno.


  

INZERCE


NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.