Kultura

Losiny fest nabídne atraktivní program, diváky bude bavit Zdeněk Izer i Milan Kňažko

VELKÉ LOSINY - Multižánrová přehlídka Losiny fest se stává neodmyslitelnou součástí kulturního života v lázeňské obci a celém regionu. Pro letošní rok připravili pořadatelé nabitý program plný populárních osobností české umělecké scény.

V programu festivalu vystoupí také bavič Zdeněk Izer. Foto: archiv

Hned na začátku prázdnin ve středu 1. července se divákům představí oblíbený herec Robert Jašków, a to v komedii Intimní příběhy z ráje.

Následující úterý 7. července zaplní nádvoří velkolosinského zámku příznivci folkové hudby, pro které zahraje skupina AG Flek a jen o den později  8. července se do prostředí renesanční dominanty vrátí znovu divadlo. V excelentní komedii Manželství v kostce zazáří slovenská herečka Zuzana Kronerová a populární český herec Oldřich Navrátil.

Druhá šance pro fanoušky Zdeňka Izera 

Ve středu 15. června se Velkými Losinami ponese smích, neboť v programu festivalu vystoupí bavič Zdeněk Izer. Osobitý šprýmař v únoru vyprodal šumperský kulturák a tak jeho fanoušci, kteří tehdy nesehnali vstupenky, mají nyní novou šanci...

Losiny fest ukončí 30. července divadelní představení Horská dráha. Jako postarší lev salónů se v této brilantní komedii společně s Jitkou Ježkovou představí hvězda první velikosti, slovenský herec Milan Kňažko.

Pořadatelé myslí i na mokrou variantu

„Věřím, že festivalu bude přát počasí, a kdyby náhodou ne, máme připravenu i mokrou variantu. Představení se přesunou do kulturního domu v Rapotíně,“ prozradil "plán B" Viktor Šebesta, ředitel pořádající agentury Friendly & Loyal.

Kompletní informace o festivalu najdou zájemci na www.losinyfest.cz a na facebookovém účtu festivalu. 

  

INZERCE


NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.