KULTURA

Kultovní kapela z Valmezu poprvé zahraje v Zábřeze

11. dubna 2018, 07:00, tyč
Kultovní kapela z Valmezu poprvé zahraje v Zábřeze Zábřeh - Rockoví fanoušci v Zábřeze se připravují na takřka historickou koncertní událost. Vůbec poprvé zde zahraje skupina Mňága a Žďorp z Valašského Meziříčí. Kultovní kapela, slavící 30 let na hudební scéně, zahraje v kulturním domě v sobotu 14. dubna. Během dvouhodinového koncertu zazní zásadní hity, jakými jsou Hodinový hotel, Nejlíp jim bylo nebo I cesta může být cíl.

 Živoucí legenda české populární hudby vydala před rokem nové, již třinácté řadové album nazvané Třínohý pes, které sklidilo uznání kritiky. „Novináři ocenili například příklon k svižnějším, tvrdším skladbám, v nichž se Mňága vrací ke svým kořenům, které jsou spojeny s tradičním moravským rockem,“ okomentoval hudební posun formace kolem Petra Fialy produkční Zábřežské kulturní Vratislav Jarmar.
Zábřežský koncert jedné z nejvýraznějších kapel české porevoluční éry odstartuje ve 21 hodin, kulturní dům však bude pro návštěvníky otevřen už o hodinu dříve.
Vstupenky, které lze zakoupit v obvyklých předprodejích za 250 korun, podraží v den akce o padesátikorunu. Pořadatelé upozorňují, že zbývá už jen posledních pár vstupenek na místa k sezení.


Foto: archiv

Kapela Mňága a Žďorp se na své poslední desce vrátila ke svým kořenům, které jsou spojeny s tvrdším moravským rockem. 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou českou romantickou komedii LÉTO S GENTLEMANEM, kterou šumperské kino Oko uvádí od 14. do 25. února. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární český herec napsal scénář k filmu Léto s gentlemanem?

A) Jaromír Hanzlík
B) Jiří Bartoška
C) Ondřej Vetchý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební a taneční přehlídku KELTSKÝ VEČER, která se uskuteční v DK Šumperk v sobotu 16. února, vyhráli Alena Turková z Bratrušova, Ivana Tomášková ze Svébohova, Jana Koníčková z Rudy nad Moravou, Elena Hřebáčková ze Šumperka a Josef Haramia ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhru si vyzvedněte v pokladně kina OKO v Šumperku.