Krimi

Z policejní linky 38. týden – Divoká zvěř na silnici (v obou slova smyslech)

REGION - Přinášíme souhrn událostí, které v uplynulém týdnu řešili naši policisté. Na seznamu bohužel ani tentokrát nechybí opilý řidiči - osmatřicetiletá žena ze Šumperska nadýchala neuvěřitelnou hodnotu alkoholu a stala se smutnou rekordmankou našeho regionu.

Opilá řidička ze Šumperska nadýchala 3,5 promile alkoholu, což je hodnota, při které mají lidé problém se samotnou chůzí. Ilustrační foto: archiv

Opilý šofér přišel o řidičák. Ani neprotestoval 

ŠUMPERK – O řidičský průkaz přišel v neděli 13. září odpoledne čtyřicetiletý řidič škodovky v Šumperku. Policejní hlídka mu v dechu naměřila skoro půl promile alkoholu. Muž s naměřenými hodnotami souhlasil.  

Napřed divočák a potom srna 

MOHELNICE, KLOPINA – Hned dvě nehody se zvěří řešili v neděli 13. srpna policisté na Šumpersku. Na dálnici D35 z Mohelnice do Olomouce srazil osobní vůz divoké prase a stejný den vběhla u Klopiny dalšímu řidiči do cesty srna. Divočák nehodu nepřežil, srna vzala nohy na „ramena“ a šoféři vyvázli bez zranění.

Čtyři lidé se zranili u Studené Loučky 

STUDENÁ LOUČKA – K vážně nehodě dvou vozidel došlo ve středu 16. září u Studené Loučky. Šestatřicetiletá řidička tam přejela do protisměru, kde se střetla s dalším vozidlem. Ženu musel do nemocnice přepravit vrtulník, další tři zraněné osoby převezla do nemocnice sanitka. Při nehodě vznikla škoda za čtvrt miliónu korun.  

Policie řešila táborníky 

HOŠTEJN – Na podnět nespokojených občanů se policie zabývala táborníky, kteří se usadili na soukromém pozemku mezi Hoštejnem a Drozdovskou Pilou. V jejich počínání však muži zákona žádný přestupek nezjistili. O případu však informovali příslušný odbor životního prostředí.   

Chodit nemohla, řídit ano 

PODOLÍ – Novou rekordmankou mezi opilými řidičkami je osmatřicetiletá žena ze Šumperska. Policie jí zastavila v pátek 18. srpna mezi Podolím a obcí Vyšehorky.  Při dechové zkoušce nadýchala 3,5 promile alkoholu, což je hodnota, při které mají mnozí lidé problém se samotnou chůzí. Opilá motoristka na místě přišla o řidičák a brzy může přijít také o svobodu – hrozí jí jeden rok vězení.  

  

INZERCE


NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.