Krimi

Z policejní linky 36 týden. Ucho se utrhlo – řidič přišel o náklaďák

Přinášíme souhrn událostí, které v uplynulém týdnu řešili naši policisté. Na seznamu jsou různé zlodějiny, nelegální těžba dvaceti vzrostlých javorů nebo manipulace s tachografem...

Zloděj ukradl dětskou houpačku 

ŠLÉGLOV – Škodu za pětadvacet tisíc korun způsobil zloděj, který v uplynulém týdnu ukradl z dětského hřiště ve Šléglově dětskou houpačku. Způsobil tak škodu za pětadvacet tisíc korun.  

Řidič ignoroval úředníky 

MOHELNICE – Až dva roky vězení hrozí čtyřiačtyřicetiletému muži, kterého policejní hlídka přistihla ve čtvrtek 3. září při řízení auta bez řidičáku. Událost se odehrála v Mohelnici. Městský úřad mu zakázal řízení až do září příštího roku. Teď je šofér podezřelý z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí.  

Za auto nedostal zaplaceno 

ŠUMPERK – Z trestného činu podvod podezřívá policie dvacetiletého mladíka ze Šumperska. Ten si od prodejce převzal Volkswagen Passat za dvacet tisíc korun. Ačkoli slíbil, že peníze pošle obratem, dosud tak neučinil.  

Chmaták se napakoval v Libině 

LIBINA – Škodu za 280 tisíc korun způsobil zloděj, který se poslední srpnový týden vloupal do garáže firmy v Libině. Z budovy odcizil elektrokolo, kompresory, vrtačky a další nářadí. Policie na případu pracuje kvůli spáchání trestného činu krádež.  

Řidič manipuloval s tachografem. Policie mu auto zabavila

MOHELNICE – Po svých musel z Mohelnice odejít čtyřiadvacetiletý řidič tahače značky DAF. Policejní hlídka totiž v pátek 28. srpna při kontrole auta zjistila, že je v něm zařízení pro ovlivnění funkce tachografu – ten hlídá, zda řidiči kamiónů dodržují zákonem předepsané přestávky v jízdě. Muži zákona tahač na místě zabavili, aby ho mohli podrobit znaleckému zkoumání. Šoférovi hrozí až čtyři roky vězení.   

Nelegální těžba v Branné 

BRANNÁ – Přímo při činu chytli policisté dvaadvacetiletého mladíka, který poblíž Branné nelegálně pokácel dvacet vzrostlých javorů. Na případ nelegální těžby je upozornil pečlivý revírník. Pachatele chytli v okamžiku, kdy si pokácené dřevo nakládal na vlečku.  

Výtržník řádil v Hanušovicích 

HANUŠOVICE – Z trestného činu výtržnictví obvinila policie třicetiletého muže z Hanušovic. Ten v návalu vzteku demoloval vše, co mu na ulici přišlo pod ruce – jeho řádění odnesl plot, lavičky a odpadkové koše.  


  

INZERCE


NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.