Krimi

Z policejní linky 31. týden: Jedna bouračka střídala druhou

Policie se zaměří na řidiče čtyřkolek / Chevrolet skončil na střeše / Jízda opilého řidiče skončila v příkopu / Nehoda u Mohelnice: pět zraněných / Pozor na Facebook / Další auto vjelo pod vlak. A opět v Postřelmově

Řidič Chevroletu Camaro boural na Červenohorském sedle.

Chevrolet skončil na střeše

KOUTY NAD DESNOU – Silnici z Koutů nad Desnou na Červenohorské sedlo si ve čtvrtek 30. července spletl se závodní drahou sedmadvacetiletý řidič Chevroletu Camaro. Kvůli vysoké rychlosti dostal smyk, který nezvládl – s autem vyjel mimo cestu, kde narazil do svodidel, pak smetl několik stromů a skončil v rokli. Šofér se při nehodě lehce zranil, jeho spolujezdec vyvázl jen s několika oděrkami. Na autě vznikla škoda za 800 tisíc korun.

Policie se zaměří na řidiče čtyřkolek 

OKRES – Řidiči čtyřkolek, ale také krosovým motorek, kteří vjíždí do lesů, plaší zvěř a poškozují stromy, se dostali do hledáčku policie. Ta si chce na terénní motocyklisty posvítit a porušení předpisů tvrdě trestat.

Jízda opilého řidiče skončila v příkopu 

VELKÉ LOSINY – Jednatřicetiletý řidič škodovky havaroval v pondělí 27. července po desáté hodině večer ve Velkých Losinách. Přivolaným policistům tvrdil, že vozidlo neřídil a nechtěl se podrobit odběru krve. Celý článek najdete ZDE.

Nehoda u Mohelnice: pět zraněných

MOHELNICE – Dva řidiči a tři spolujezdci se v úterý 28. července zranili při nehodě dvou aut mezi Mohelnicí a obcí Stavenice. Mladý řidič fabie nedal přednost projíždějící mazdě a zkřížil jí dráhu. U nehody zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.


Pozor na Facebook 

OKRES – Množící se případy podvodů přes internet zaměstnávají v poslední době šumperské policisty. Všechny mají stejný scénář – hacker prolomí zabezpečení facebookového profilu, na síti pak vystupuje pod falešnou identitou a od „přátel“ získává důležitá data k účtům nebo citlivé autorizační údaje.

Další auto vjelo pod vlak. A opět v Postřelmově

POSTŘELMOV – Postřelmov je nehodami mezi vlaky a auty pověstný. K další takové bouračce došlo ve středu 27. července kolem půl dvanácté dopoledne. Dvaasedmdesátiletý šofér vjel přímo před projíždějící soupravu, která mířila ze Zábřeha do Šumperka. Celý článek najdete ZDE.


  NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.