SPORT

Krásný zápas bohužel nepřinesl výhru Zábřehu

5. května 2008, 16:23, simi
Krásný zápas bohužel nepřinesl výhru Zábřehu Zábřeh - Ve 23. kole 3. ligy ve fotbale hostil domácí Sulko Zábřeh ještě nedávno druholigového soupeře, který po korupčním skandálu za nejasných okolností spadl do moravskoslezské soutěže, FC Dosta Bystrc.
Utkání začalo ve svižném tempu a hned zkraje byly k vidění solidní příležitosti. Nejprve Svozil nepřelstil hostující obranu, ale když vzápětí střelu hostů odvracela obrana Zábřehu z brankové čáry, mohli domácí mluvit o štěstí. V 36. minutě přišel velmi sporný okamžik zápasu, když se zábřežský brankář Janků střetl s bystrckým útočníkem v situaci, kdy oba kopli do míče naráz. Rozhodčí posoudil tuto diskutabilní situaci jako penaltovou a sám postužený Los nejprve nechal vyniknout Janků, ale vzápětí dorazil svojí střelu a poprvé tak pohnul ukazatelem skóre - 0:1.
To bylo vše zajímavé, co se odehrálo v prvním poločase. 

Do poločasu druhého vstoupili lépe domácí a aktivní hrou si vynutili mírnou převahu. Jejich snaha byla oceněna v 54. minutě, kdy centr Svozila z veliké dálky proletěl k překvapení všech až do sítě hostů - 1:1. Po trochu hluché čtvrthodince se ovšem ke slovu dostal znovu Bystrc a po hrubce domácí obrany se znovu ujal vedení, když s přehledem prostřelil Janků Logar. Zábřeh ale zbraně nesložil a za pět minut dokázal vyrovnat Řehákem, který se uvolnil po rohovém kopu a technickou střelou srovnal stav na 2:2. Za tohoto stavu začaly hrát prim emoce, a když rozhodčí neodpískal ruku ve vápně Bystrce, pocit křivdy domácích dosáhl vrcholu. Poté ještě Pinkava trefil tyč, ale s výsledkem už nedokázal pohnout nikdo.

SK Sulko Zábřeh  -  FC Dosta Bystrc  2:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.