SPORT

Krásný zápas bohužel nepřinesl výhru Zábřehu

5. května 2008, 16:23, simi
Krásný zápas bohužel nepřinesl výhru Zábřehu Zábřeh - Ve 23. kole 3. ligy ve fotbale hostil domácí Sulko Zábřeh ještě nedávno druholigového soupeře, který po korupčním skandálu za nejasných okolností spadl do moravskoslezské soutěže, FC Dosta Bystrc.
Utkání začalo ve svižném tempu a hned zkraje byly k vidění solidní příležitosti. Nejprve Svozil nepřelstil hostující obranu, ale když vzápětí střelu hostů odvracela obrana Zábřehu z brankové čáry, mohli domácí mluvit o štěstí. V 36. minutě přišel velmi sporný okamžik zápasu, když se zábřežský brankář Janků střetl s bystrckým útočníkem v situaci, kdy oba kopli do míče naráz. Rozhodčí posoudil tuto diskutabilní situaci jako penaltovou a sám postužený Los nejprve nechal vyniknout Janků, ale vzápětí dorazil svojí střelu a poprvé tak pohnul ukazatelem skóre - 0:1.
To bylo vše zajímavé, co se odehrálo v prvním poločase. 

Do poločasu druhého vstoupili lépe domácí a aktivní hrou si vynutili mírnou převahu. Jejich snaha byla oceněna v 54. minutě, kdy centr Svozila z veliké dálky proletěl k překvapení všech až do sítě hostů - 1:1. Po trochu hluché čtvrthodince se ovšem ke slovu dostal znovu Bystrc a po hrubce domácí obrany se znovu ujal vedení, když s přehledem prostřelil Janků Logar. Zábřeh ale zbraně nesložil a za pět minut dokázal vyrovnat Řehákem, který se uvolnil po rohovém kopu a technickou střelou srovnal stav na 2:2. Za tohoto stavu začaly hrát prim emoce, a když rozhodčí neodpískal ruku ve vápně Bystrce, pocit křivdy domácích dosáhl vrcholu. Poté ještě Pinkava trefil tyč, ale s výsledkem už nedokázal pohnout nikdo.

SK Sulko Zábřeh  -  FC Dosta Bystrc  2:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.