Krajský přebor ve sportovní gymnastice

5. června 2007, 16:47, Helena Konopová
Šumperk - Gymnastický klub Šumperk byl pořadatelem krajského přeboru ve sportovní gymnastice . Závodníci a závodnice Olomouckého kraje se sjeli v neděli 27. května do gymnastické tělocvičny základní školy na Sluneční ulici, aby bojovali o tituly krajských přeborníků.

V kategorii nejmladších žáků se družstvo GK Šumperk umístilo na 2. místě za vítězným družstvem z Prostějova. O toto umístění se zasloužili:T. Vlček, O. Langer, L. Pospíšil a J. Bělehrádek. V soutěži jednotlivců si velmi dobře vedli kadeti. V této kategorii se stal krajským přeborníkem domácí gymnasta Ondřej Dostál, před Šilarem a Vaculíkem( všichni z GK Šumperk). V kategorii starších žáků obsadil Matěj Dostál 4. místo.
V odpoledních hodinách nastoupila ke svému závodu děvčata. Domácí závodnice získaly několik medailí ke spokojenosti trenérek S. Urbanové a H. Konopové. Základní stupeň vyhrála Bára Fricová před Marií Nevrklovou a Johanou Kubíčkovou. V kategorii starších žákyň získala zlatou medaili Tereza Vařeková, která si tak vybojovala postup na Mistrovství ČR. Rovněž žákyně A a kadetky budou reprezentovat GK Šumperk na červnovém republikovém šampionátu ve Frenštátě pod Radhoštěm. V kategorii žákyně A zvítězila Simona Kozáková před Viktorií Haráskovou, v kategorii kadetky se krajskou přebornicí stala Pavlína Březinová před oddílovou kolegyní Katkou Drenkovou a V. Pluskalovou z Prostějova.

Juniorky A si na svoje mistrovství počkají až do konce června. V této kategorii zvítězila Adéla Pukyšová z TJ Šumperk před Ivonou Hrivnákovou z pořádajícího klubu. V nepostupových kategoriích vybojovala stříbrnou medaili mladší žákyně Jana Vlčková a v kategorii žákyně B Tereza Urbanová za Veronikou Rounovou (TJ Šumperk).

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 11.6.2007 09:36
Titulek: Přebor ČR vve Frenštátě pod Radhoštěm
Autor: Pražáková Jana
21
Do přeboru ČR postoupila i Kateřina Kubíčková v kategorii kadetek,vybojovala 12.místo za sedmou v pořadí, Pavlou Březinovou,obě ze Šumperka.Veronika Pluskalová z Prostějova se vynikajícím výkonem zařadila na páté místo vČR.
Reagovat

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.