SPORT

Krajský přebor děvčat ve sportovní gymnastice v Prostějově

2. prosince 2010, 00:00, téma GYMNASTIKA, rejdakce
Krajský přebor děvčat ve sportovní gymnastice v Prostějově Prostějov - V neděli 21. listopadu se tým GK Šumperk vypravil do Prostějova, kde se uskutečnily oblastní přebory družstev žen ve sportovní gymnastice. Bojovalo se zde o tituly přeborníků Olomouckého kraje hned v několika kategoriích.
V II. lize cvičilo za GK Šumperk družstvo ve složení:
  • Měrková Vendula
  • Měrková Adéla
  • Fricová Bára
  • Vlčková Jana

Děvčata vybojovala pěkné 2. místo. Tyto šumperské gymnastky budou mít možnost předvést své výkony ještě na MČR v Ostravě, tam je čekají velice těžké boje se závodnicemi z předních gymnastických klubů ČR, kam odjedou společně se svými zkušenějšími oddílovými kolegyněmi Viktorií Haráskovou, Marií Nevrklovu, Terezou Vařekovou, Simonou Kozákovou. Tyto 4 reprezentantky GK Šumperk budou bojovat na republikovém šampionátu mezi extraligovou elitou ČR.
 

Úspěšně si vedla i děvčata, která s ohledem na svůj věk nebo výkonnost startovala v nepostupových kategoriích. Přebornicemi Olomouckého kraje se stalo družstvo GK Šumperk ve složení: Veselá Veronika, Maršálková Sabina, Urbanová Nikola, Kněžková Agáta.

Stejně dobře si vedlo a zlato odvezlo i družstvo žákyň B v zastoupení:
  • Melková Karolína
  • Dunková Kristýna
  • Zvárová VendulaDoporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).