SPORT

Krajský přebor děvčat ve sportovní gymnastice v Prostějově

2. prosince 2010, 00:00, téma GYMNASTIKA, rejdakce
Krajský přebor děvčat ve sportovní gymnastice v Prostějově Prostějov - V neděli 21. listopadu se tým GK Šumperk vypravil do Prostějova, kde se uskutečnily oblastní přebory družstev žen ve sportovní gymnastice. Bojovalo se zde o tituly přeborníků Olomouckého kraje hned v několika kategoriích.
V II. lize cvičilo za GK Šumperk družstvo ve složení:
  • Měrková Vendula
  • Měrková Adéla
  • Fricová Bára
  • Vlčková Jana

Děvčata vybojovala pěkné 2. místo. Tyto šumperské gymnastky budou mít možnost předvést své výkony ještě na MČR v Ostravě, tam je čekají velice těžké boje se závodnicemi z předních gymnastických klubů ČR, kam odjedou společně se svými zkušenějšími oddílovými kolegyněmi Viktorií Haráskovou, Marií Nevrklovu, Terezou Vařekovou, Simonou Kozákovou. Tyto 4 reprezentantky GK Šumperk budou bojovat na republikovém šampionátu mezi extraligovou elitou ČR.
 

Úspěšně si vedla i děvčata, která s ohledem na svůj věk nebo výkonnost startovala v nepostupových kategoriích. Přebornicemi Olomouckého kraje se stalo družstvo GK Šumperk ve složení: Veselá Veronika, Maršálková Sabina, Urbanová Nikola, Kněžková Agáta.

Stejně dobře si vedlo a zlato odvezlo i družstvo žákyň B v zastoupení:
  • Melková Karolína
  • Dunková Kristýna
  • Zvárová VendulaDoporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).