ZPRAVODAJSTVÍ

Kraj, na který můžeme být hrdí

3. října 2016, 08:00, redakce, placená reklama
Kraj, na který můžeme být hrdí Lidé život v našem kraji hodnotí známkou lepší tři. Ale zaslouží si víc. Proto nabízíme řešení.

Rodina je vždy základním předpokladem pro spokojený život. Proto je i naší prioritou. Podporujeme restart rodinných pasů, kratší či pružné pracovní úvazky nebo home-office.
Chceme také lepší dopravní obslužnost a rozvoj cyklostezek a in-line stezek. Zrychlení a koordinace výstavby dopravních staveb je podmínka dalšího rozvoje regionu.
Pro kvalitní vzdělání potřebujeme perspektivní školy a spokojené učitele. Nabízíme lepší spolupráci škol s firmami, podporu talentovaným studentům nebo nová učňovská stipendia. Zavedeme vysokorychlostní internet do všech střední škol a učilišť včetně podpory kvalitní výuku informačních technologií.
Podporujeme regionální produkty, ať už potraviny nebo i další výrobky. Nákup u lokálních producentů zvyšuje zaměstnanost a zlepšuje místní ekonomiku. S tím také souvisí rozvoj cestovního ruchu a kvality poskytovaných služeb. Jeseníky nabízí velký potenciál k letní a zimní dovolené pro domácí a zahraniční návštěvníky. Zde vidíme jednu z velkých šancí pro celé Jeseníky.
Nezapomínáme ani na bezpečí našich seniorů. Tísňová péče pro seniory nebo domácí hospicová péče by měla být běžným standardem. V oblasti zdravotnictví bychom chtěli nonstop lékárnu nebo zajištění zubní pohotovosti v každém okresním městě.
Kraj by měl být také lídrem v oblasti podpory společensky odpovědného chování institucí a firem. A neposlední řadě musíme zastavit odliv mozků z našeho kraje. Připravíme dlouhodobý projekt společně s univerzitou a dalšími institucemi, aby kraj byl lákavým místem pro život, práci i odpočinek.
Chceme kraj, na který můžeme být hrdí. Proto podporujeme tradici, rodinu a bezpečí. Větší úkol nemáme.
Děkuji za vaši důvěru.

Jan Šafařík, lídr okresu Šumperk
Koalice pro Olomoucký kraj společně se starosty


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.