ZPRAVODAJSTVÍ

Kozlaňáci roztančí Katolický dům

24. srpna 2016, 11:37, redakce, placená reklama
Zábřeh - Populární trio Kozlaňáci vystoupí ve středu 24. srpna v Katolickém domě v Zábřeze. Kapela, kterou zná široká veřejnost především z vysílání televizní stanice Šlágr, odehraje od 18 hodin dvouhodinový pořad k tanci i poslechu.

 Akce se zúčastní také poslanec Jiří Zemánek. Pro návštěvníky pořadatelé připravují občerstvení zdarma. Vstupenky jsou k mání v pokladně informačního centra v budově kulturního domu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.