ZPRAVODAJSTVÍ

Kozlaňáci roztančí Katolický dům

24. srpna 2016, 11:37, redakce, placená reklama
Zábřeh - Populární trio Kozlaňáci vystoupí ve středu 24. srpna v Katolickém domě v Zábřeze. Kapela, kterou zná široká veřejnost především z vysílání televizní stanice Šlágr, odehraje od 18 hodin dvouhodinový pořad k tanci i poslechu.

 Akce se zúčastní také poslanec Jiří Zemánek. Pro návštěvníky pořadatelé připravují občerstvení zdarma. Vstupenky jsou k mání v pokladně informačního centra v budově kulturního domu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.