ZPRAVODAJSTVÍ

Kozlaňáci roztančí Katolický dům

24. srpna 2016, 11:37, redakce, placená reklama
Zábřeh - Populární trio Kozlaňáci vystoupí ve středu 24. srpna v Katolickém domě v Zábřeze. Kapela, kterou zná široká veřejnost především z vysílání televizní stanice Šlágr, odehraje od 18 hodin dvouhodinový pořad k tanci i poslechu.

 Akce se zúčastní také poslanec Jiří Zemánek. Pro návštěvníky pořadatelé připravují občerstvení zdarma. Vstupenky jsou k mání v pokladně informačního centra v budově kulturního domu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).