ZPRÁVY

Kouty nabízí maratón kulturních a sportovních akcí

5. února 2013, 22:51, redakce
Kouty nad Desnou – Překvapení v podobě bohatého programu připravil pro své návštěvníky lyžařský areál Kouty. Během následujícího měsíce a půl se zde uskuteční sedmnáct kulturních a sportovních akcí.
Ubytovaní hosté i veřejnost se mohou těšit na řadu atraktivních pořadů. V Koutech připravují například koncert skupin Yesblues, Zadáci, diskotéku DJ Davida Řehůřka, Valentýnskou lyžovačku nebo rodinné závody v obřím slalomu. „Seriál akcí ukončí v polovině března Vítání jara se soutěží o Cenu areálu Kouty. Ovšem ještě v devátého března uspořádáme třetí ročník populární akce Nordica Miss Kouty. V porotě, která bude vybírat novou tvář prestižní značky Nordica, usedne například žokej Josef Váňa,“ říká šéf ski areálu Kouty Michal Kestl. Podrobný přehled chystaných akcí návštěvníci najdou stránkách www.kouty.cz.

V současné době hlásí ski areál Kouty ideální podmínky pro lyžování. „Zasněžujeme od začátku zimy vždy, když nám to počasí dovolí. Proto máme dostatečnou rezervu kvalitní sněhové pokrývky,“ zdůraznil Kestl. Jedno z největších lyžařských středisek v Jeseníkách nabízí v ideální povrchové kondici všechny čtyři sjezdovky. Dvě z nich jsou dlouhé dva kilometry, dopravu nahoru na kopec obstarává šestimístná sedadlová lanovka.

Na své si přijdou také milovníci bílé stopy. Na vrcholu sjezdovky je dostupný oblíbený běžkařský okruh Mravenečník. Aktuální novinkou ve ski areálu Kouty je každodenní večerní lyžování od 18 do 21 hodin, které potrvá celý únor.

Více informací lze získat na stránkách www.kouty.czDoporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).