SPORT

Kormidelník hokejových Draků Aleš Flašar před play off: Bude to boj. Bude to válka

22. února 2017, 17:00, téma HOKEJ, Petr Fišer
Kormidelník hokejových Draků Aleš Flašar před play off: Bude to boj. Bude to válka Šumperk - Je to úplně jiná soutěž. Předchozí výsledky se mažou, začíná se od nuly. Pokaždé je to kdo s koho. Druhá hokejová liga směřuje mílovými kroky k rozhodující vyřazovací části, o titul a postup do baráže se porve osm týmů. Včetně šumperských hokejistů, kterým se ve čtvrtfinále play off navalí do cesty v poslední době se lepšící Valašské Meziříčí. „V sobotu večer všechno vypukne a děj se vůle boží,“ usmíval se kouč Draků Aleš Flašar.

 Protože toho během hráčské i trenérské kariéry zažil hodně, před startem ošidných bojů je radši opatrný. „Stát a přihodit se může prakticky cokoliv. Obě strany se mají dobře přečtené, každé utkání je vyhecované. Budou rozhodovat momentky. Dokud nezískáte čtvrté vítězství a nezazní závěrečná siréna, tak nic nekončí. Ani za stavu 3:0 na zápasy. Vždycky se to může natáhnout na sedm střetnutí, což je skoro jedna čtvrtina základní části. Bude to boj. Bude to válka. Nic jiného se čekat nedá,“ varoval šumperský lodivod.
Jakmile se zběsilý kolotoč roztočí naplno, nastaví tvář pokerového hráče. A to hlavně před novináři. Jako obyvatel tajemného hradu v Karpatech všechno udrží pod pokličkou. Během play off se stáhne do vlastní ulity a nebude poskytovat žádné ohlasy ani rozhovory. „Dělám to tak vždycky. Hlavně se budu soustředit na náš tým a na sbírání informací o soupeři. To pro mě bude jednoznačná priorita,“ vysvětloval svůj trochu netradiční postoj.

PROGRAM ČTVRTFINÁLE


Sobota 25. února: 17.00 Šumperk – Valašské Meziříčí. Pondělí 27. února: 18.00 Valašské Meziříčí – Šumperk. Středa 1. března: 18.00 Šumperk - Valašské Meziříčí. Pátek 3. března: 18.00 Valašské Meziříčí – Šumperk. Hraje se na 4 vítězné zápasy.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 26.2.2017 12:25
Titulek: 1:0 pro Valmez
Autor: Karel
10
Nyní nastávají pravé hody pro šumperské masochisty, nebudou bobři nad naše síly?
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny WOHNOUT, která představí speciální akustický program v DK Šumperk v pátek 7. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaký příbuzenský vztah pojí kytaristy skupiny Wohnout?

a) otec a syn
b) bratranci
c) bratři

Odpovědi posílejte do čtvrtku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku Vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny PRIESSNITZ, která představí své nové a zároveň poslední album Beztíže v DK Šumperk v pátek 24. března, vyhráli Dušan Indra ze Šumperka, Vladěna Daňková ze Šumperka, Jana Hýžďalová ze Starého Města, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Šinkovský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.