KULTURA

Komety hudebního nebe zazáří nad Šumperkem

22. února 2017, 11:00, Ondřej Polák
Komety hudebního nebe zazáří nad Šumperkem Šumperk - Dvě nové hvězdy českého popového nebe rozsvítí velký sál šumperského Domu kultury. Koncert písničkáře Pavla Callty a sourozenecké dvojice Light & Love se uskuteční v pátek 24. února.

 Rodák z České Lípy Pavel Callta vstoupil do povědomí veřejnosti v roce 2011 jako semifinalista soutěže Česko Slovensko má talent. Poté začal vydávat písně. Soustředil se především na prezentaci na internetu, kde začal sbírat fanoušky po tisících a každé jeho video má milionovou sledovanost. "Je určitě hezký pocit vědět, že moje tvorba a texty někoho zajímají. Nejkrásnější chvíle zažívám na koncertech, když si lidé zpívají se mnou a dávají mi svoji energii a úsměvy,“ řekl Pavel Callta.
„Pavla můžeme s klidem označit za jednoho z nejoblíbenějších českých zpěváků současnosti. Jeho hudba plná emocí nakazí každého,“ míní produkční Domu kultury Šumperk Michaela Horáková.
Společně s Pavlem Calltou vystoupí sourozenecká dvojice Light & Love, která patří k nejvýraznějším domácím objevům současnosti. Bratři Honza a Lukáš Balcárkovi se mohou pochlubit řadou hitů, tím největším je píseň Blueberry Sky. "Hlasy obou bratrů k sobě přímo harmonicky sedí, čímž dokreslují pozitivní atmosféru jednotlivých písní," popisuje Horáková.
Společný koncert Light & Love a Pavla Callty s kapelou se koná v pátek od půl osmé večer. Vstupné je v předprodeji 190 korun, v den konání podraží na 230 korun.

Sourozenecké duo Light & Love.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.