KULTURA

Komety hudebního nebe zazáří nad Šumperkem

22. února 2017, 11:00, Ondřej Polák
Komety hudebního nebe zazáří nad Šumperkem Šumperk - Dvě nové hvězdy českého popového nebe rozsvítí velký sál šumperského Domu kultury. Koncert písničkáře Pavla Callty a sourozenecké dvojice Light & Love se uskuteční v pátek 24. února.

 Rodák z České Lípy Pavel Callta vstoupil do povědomí veřejnosti v roce 2011 jako semifinalista soutěže Česko Slovensko má talent. Poté začal vydávat písně. Soustředil se především na prezentaci na internetu, kde začal sbírat fanoušky po tisících a každé jeho video má milionovou sledovanost. "Je určitě hezký pocit vědět, že moje tvorba a texty někoho zajímají. Nejkrásnější chvíle zažívám na koncertech, když si lidé zpívají se mnou a dávají mi svoji energii a úsměvy,“ řekl Pavel Callta.
„Pavla můžeme s klidem označit za jednoho z nejoblíbenějších českých zpěváků současnosti. Jeho hudba plná emocí nakazí každého,“ míní produkční Domu kultury Šumperk Michaela Horáková.
Společně s Pavlem Calltou vystoupí sourozenecká dvojice Light & Love, která patří k nejvýraznějším domácím objevům současnosti. Bratři Honza a Lukáš Balcárkovi se mohou pochlubit řadou hitů, tím největším je píseň Blueberry Sky. "Hlasy obou bratrů k sobě přímo harmonicky sedí, čímž dokreslují pozitivní atmosféru jednotlivých písní," popisuje Horáková.
Společný koncert Light & Love a Pavla Callty s kapelou se koná v pátek od půl osmé večer. Vstupné je v předprodeji 190 korun, v den konání podraží na 230 korun.

Sourozenecké duo Light & Love.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert kapely TURBO, která vystoupí v DK Šumperk v pátek 26. října. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce vydala kapela Turbo první album?

A) 1981
B) 1987
C) 1984

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na beznadějně vyprodaný festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 19. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Mirka Jílková z Libiny a Vladimír Urbanec ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.