SPORT

Kolo pro život - závod v Jevišovce na jižní Moravě

29. září 2009, 00:00, téma KOLO PRO ŽIVOT, Luděk Felkl
Jevišovka - V sobotu 19. září byla dějištěm předposledního dílu seriálu závodů horských kol jihomoravská Jevišovka.
Na suché, rovinaté a rychlé trati dlouhé 56,5 kilometru úspěšně bojoval v juniorské kategorii (M17) Jan Směšný z Vikýřovic, jezdící za zábřežský tým STUDIO 2001 X-POWER. V tomto závodě obsadil ve své kategorii v silné konkurenci třetí místo a z celkem osmi set startujících skončil na celkovém 48. místě.
 

Seriál "Kolo pro život" pokračuje posledním závodem již tuto sobotu (26.9.2009) v Odrách ("Oderská mlýnice"). Držme palce našemu nadějnému bikerovi, který si v celkovém pořadí seriálu stále drží první místo v kategorii (s minimálním náskokem na druhého).

Výsledkywww.kolopro.cz 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Tentokrát s Týdnem na severu soutěžíme o pět volných vstupenek na hlavní den festivalu Čokoládové lázně, konaný 28. září ve Velkých Losinách. Můžete být u toho, proniknout do tajů výroby čokolády a obdivovat mistrovské kousky z ní, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka. Výherce oznámíme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Co je to lyofilizované ovoce?

a) ovoce sušené mrazem
b) ovoce naložené v čokoládě
c) ovoce naložené v rumu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na zbrusu novou zábavnou show skupiny SCREAMERS, kterou Zábřežská kulturní uvede ve čtvrtek 19. září vyhrávají: Jana Zetochová ze Šumperka, Marie Badalová a Jiří Vavrač ze Zábřeha. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.