SPORT

Kolo pro život - závod v Jevišovce na jižní Moravě

29. září 2009, 00:00, téma KOLO PRO ŽIVOT, Luděk Felkl
Jevišovka - V sobotu 19. září byla dějištěm předposledního dílu seriálu závodů horských kol jihomoravská Jevišovka.
Na suché, rovinaté a rychlé trati dlouhé 56,5 kilometru úspěšně bojoval v juniorské kategorii (M17) Jan Směšný z Vikýřovic, jezdící za zábřežský tým STUDIO 2001 X-POWER. V tomto závodě obsadil ve své kategorii v silné konkurenci třetí místo a z celkem osmi set startujících skončil na celkovém 48. místě.
 

Seriál "Kolo pro život" pokračuje posledním závodem již tuto sobotu (26.9.2009) v Odrách ("Oderská mlýnice"). Držme palce našemu nadějnému bikerovi, který si v celkovém pořadí seriálu stále drží první místo v kategorii (s minimálním náskokem na druhého).

Výsledkywww.kolopro.cz 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).