SPORT

Kolo pro život - závod v Jevišovce na jižní Moravě

29. září 2009, 00:00, téma KOLO PRO ŽIVOT, Luděk Felkl
Jevišovka - V sobotu 19. září byla dějištěm předposledního dílu seriálu závodů horských kol jihomoravská Jevišovka.
Na suché, rovinaté a rychlé trati dlouhé 56,5 kilometru úspěšně bojoval v juniorské kategorii (M17) Jan Směšný z Vikýřovic, jezdící za zábřežský tým STUDIO 2001 X-POWER. V tomto závodě obsadil ve své kategorii v silné konkurenci třetí místo a z celkem osmi set startujících skončil na celkovém 48. místě.
 

Seriál "Kolo pro život" pokračuje posledním závodem již tuto sobotu (26.9.2009) v Odrách ("Oderská mlýnice"). Držme palce našemu nadějnému bikerovi, který si v celkovém pořadí seriálu stále drží první místo v kategorii (s minimálním náskokem na druhého).

Výsledkywww.kolopro.cz 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnes s Týdnem na severu soutěžíme o jednu dvojvstupenku na koncert vokálního seskupení 4TET, které udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady. Gentlemani v cylindrech si i pro Zábřeh, kde vystoupí ve čtvrtek 20. února, připravili originální podívanou.

Soutěžní otázka:
Ve kterém roce vzniklo vokální kvarteto 4TET?

A) 2002
B) 2007
C) 2012

Odpovědi posílejte tentokrát do středy jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky na taneční odpoledne s bohatě krojovanou dechovou hudbou z Moravského Slovácka - Veselá muzika, která přijede roztančit kulturní dům v Zábřehu v neděli 16. února, pro sebe a partnera vyhrávají Petra Brachtlová z Libiny, Věra Braná z Dubicka a Blanka Zacpálková z Rohle. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.