ZPRAVODAJSTVÍ

Kniha odhaluje legendy a příběhy regionu

13. března 2018, 16:00, bav
Kniha odhaluje legendy a příběhy regionu Zábřeh - Putování Zábřežskem po stezkách legend a příběhů má název kniha, kterou poslední únorový den pokřtil zábřežský patriot Miroslav Kobza. Světlo světa spatřila jako druhá vázaná a v pořadí už šestá autorova kniha.

 Zábřežský křest se těšil velkému zájmu čtenářů, kteří do posledního místečka zaplnili místnost, kde Kobza knihu veřejně představil. „Ať má u nás tato kniha vždy jen prázdné regály,“ popřála Jana Šmehlíková z městské knihovny, která křest hostila. „Bude to znamenat, že je o ni neustálý zájem,“ vysvětlila vedoucí knihovnice.
Miroslav Kobza před časem vydal pro moravské patrioty například titul Cestou necestou za tajemstvím Hrubého Jeseníku. Publikace měla mezi čtenáři velký úspěch.


Foto: bav

Příležitost setkat se s regionálním autorem využili i členové nově založeného čtenářského kroužku ze ZŠ v Hoštejně. Miroslav Kobza se s nimi do školní kroniky rád vyfotil.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.