KULTURA

Kniha o sklárnách je k mání v infocentru

25. září 2019, 12:00, redakce
Kniha o sklárnách je k mání v infocentru Rapotín – Knihu o historii sklárny v Rapotíně, vydanou ke 190. výročí jejího vzniku, uvedli v září na svět rapotínští skláři. Křest spojili se slavností, kde se v ukázkách sklářského řemesla také předvedli. Samotná kniha, jež dostala název „Rapotínská sklárna od roku 1829 až po smutný konec v roce 2009 a kterou vytvořil dlouholetý sklář František Kašík, vyšla v nákladu 700 kusů a pro zájemce je prodeji v rapotínském TIC a v Šumperku u paní Coufalové a v knihkupectví Duha.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Vyhrajte exkluzivně dvě vstupenky na divadelní představení Chvála bláznovství, ve kterém excelují Martin Hofmann a Filip Blažek. Příběh dvou přátel, kteří spolu sdíleli pokoj v ústavu pro duševně nemocné a kteří stojí před velkou výzvou začít společný život mimo stěny léčebny, uvede kulturní dům v Zábřehu ve středu 30. října od 19 hodin.


Soutěžní otázka:
Ve kterém komediálním televizním seriálu České televize vynikl Martin Hofmann?

1. Kost!
2. Ostrava!
3. Most!

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou vstupenku na koncert Václava Neckáře se skupinou Bacily, který šumperský Dům kultury uvede 3. listopadu vyhrávají Jarmila Dokoupilová ze Šumperka a Anna Valentová z Bohutína. Blahopřejeme! O vstupenku se přihlaste u pořadatelů.