KULTURA

Kniha o sklárnách je k mání v infocentru

25. září 2019, 12:00, redakce
Kniha o sklárnách je k mání v infocentru Rapotín – Knihu o historii sklárny v Rapotíně, vydanou ke 190. výročí jejího vzniku, uvedli v září na svět rapotínští skláři. Křest spojili se slavností, kde se v ukázkách sklářského řemesla také předvedli. Samotná kniha, jež dostala název „Rapotínská sklárna od roku 1829 až po smutný konec v roce 2009 a kterou vytvořil dlouholetý sklář František Kašík, vyšla v nákladu 700 kusů a pro zájemce je prodeji v rapotínském TIC a v Šumperku u paní Coufalové a v knihkupectví Duha.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 

I přes nejistotu, zda se uvedené akce budou v ohlášeném termínu konat, pokračujeme v soutěžení o volný vstup na atraktivní pořady v regionu. Dnes je to zábřežský AkustikFest, na který nám Zábřežská kulturní poskytla tři vstupenky. Za oponou zábřežského kulturáku se uskuteční v pátek 17. dubna.

Otázka:
Kolikátý ročník AkustikFestu se bude letos konat? 
A) 3.
B) 4.
C) 5.

Odpovědi posílejte do pátku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volný vstup na koncert skupiny Katapult, ohlášený v šumperském Domě kultury na 27. března, vyhrávají Josefka G. z Hrabišína a Radek V. z Chromče. Blahopřejeme! O vstupenky se i kvůli případné změně v programu přihlaste u pořadatele.