KULTURA

Kniha o sklárnách je k mání v infocentru

25. září 2019, 12:00, redakce
Kniha o sklárnách je k mání v infocentru Rapotín – Knihu o historii sklárny v Rapotíně, vydanou ke 190. výročí jejího vzniku, uvedli v září na svět rapotínští skláři. Křest spojili se slavností, kde se v ukázkách sklářského řemesla také předvedli. Samotná kniha, jež dostala název „Rapotínská sklárna od roku 1829 až po smutný konec v roce 2009 a kterou vytvořil dlouholetý sklář František Kašík, vyšla v nákladu 700 kusů a pro zájemce je prodeji v rapotínském TIC a v Šumperku u paní Coufalové a v knihkupectví Duha.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA PLES ZADARMO

Plesová sezóna je v plném proudu a všechny sály se plní nedočkavými tanečníky. Rej.cz nabízí možnost vyhrát dvě vstupenky pro dva výherce na Maškarní ples pro dospělé  do Kulturního domu v Bludově v pátek 25. ledna.  

Soutěžní otázka

Jaký je správný název bludovské rozhledny?

a) Brusinka
b) Vyhlídka Brusná
c) Na Brusné

Odpovědi posílejte do úterý 21. ledna jako e-mail na info@rej.cz ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA. O výhře budou dva vylosovaní výherci informováni e-malem.