KULTURA

Kino Retro navštíví úspěšní filmoví tvůrci

14. února 2018, 13:00, Ondřej Polák
Kino Retro navštíví úspěšní filmoví tvůrci Zábřeh - Režisér Milan Cieslar, který před vánočními svátky uvedl do kin úspěšný film Špindl, pokračuje v příbuzném žánru také ve snímku Věčně tvá nevěrná, jenž vstoupí do kin 22. února. Předpremiéru však tato romantická komedie bude mít v kině Retro již o týden dříve, ve čtvrtek 15. února.

 Předpremiéru filmové novinky přijede do Zábřeha uvést spolu s hereckou delegací i režisér Milan Cieslar. „V tuto chvíli máme přislíbenou účast nejen Milana Cieslara, ale také hereček Lenky Vlasákové, Andrey Hoffmannové, Sary Sandevy a autora hudby – švýcarského hudebního skladatele Alexe Tschallenera,“ láká do biografu jeho vedoucí Věra Smrčková.

Nevěra jako lék

V komedii o manželství, z něhož postupně vyprchává vášeň, se v hlavních rolích životních partnerů objeví Saša Rašilov a Lenka Vlasáková, režisér do filmu obsadil také Jiřího Lábuse, Pavla Kříže nebo Filipa Blažka. Klíčovou roli v příběhu sehraje teta, profesí psycholožka, neboli Vilma Cibulková, která má bláznivý plán, jak krachující manželství zachránit: naordinuje manželům nevěru – musejí se přistihnout in flagranti.

Vstupenky jsou v prodeji

Film se kromě Prahy a okolí natáčel v Egyptě, úvodní píseň nazpíval Xindl X spolu s vítězkou Česko-Slovenské SuperStar Sabinou Křovákovou. „Komedií Věčně tvá nevěrná Cieslar volně navázal na své předchozí divácky úspěšné snímky, jakými byly Láska je láska nebo Život je život, k němuž se v Zábřeze v roce 2015 rovněž uskutečnila beseda s jeho tvůrci,“ připomněla Věra Smrčková.
Vstupenky na projekci nového českého filmu Věčně tvá nevěrná spojenou se setkáním s jeho tvůrci lze pořídit v prodejních místech Zábřežské kulturní. Akce má začátek o půl šesté.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.