KULTURA

Kino Oko bude živě přenášet koncert skupiny Keane

23. října 2013, 17:00, redakce
Šumperk - Koncert The Best of Keane budou mít možnost sledovat diváci prostřednictvím živého přenosu z Berlína v tuzemských kinech. Mezi nimi nebude chybět ani šumperské Oko. Název koncertu je shodný s pojmenováním poslední desky Keane, která vyjde týden po velkolepém představení. Projekce koncertu se uskuteční 6. listopadu ve 20.00 hodin, první záběry z místa dění budou ke zhlédnutí již v 19.30 hodin.
“V průběhu posledních deseti let se skupina Keane stala jednou z nejúspěšnějších a nejobdivovanějších britských kapel. Prodali více než 11 milionů alb po celém světě a ve své sbírce mají mnoho nádherných hitů, včetně: Somewhere Only We Know, Everybody’s Changing, Is It Any Wonder?, Crystal Ball nebo Silenced By The Night,” zve na koncert ředitel kina Oko Šumperk Kamil Navrátil.

Skupina Keane uskutečnila více než 700 koncertů ve více než 40 zemích světa. Jejich skladby se vyznačují bohatstvím melodie, emocionální proměnou, melancholií a melodičností. O tom přesvědčili i pražské publikum při svém loňském vystoupení v Lucerně.

Skupina Keane se vyznačuje také příjímáním nových technologií. Keane byli první kapelou, která vydala singl na USB flash disku a poprvé také streamovali živé představení ve 3D. Keane dávají při každém představení svým fanouškům vždy jedinečný zážitek.

“Díky nově nainstalovanému satelitu je tak pro diváky blíže k tzv.: alternativnímu obsahu (přímé přenosy z Metropolitní opery New York nebo předních světových baletních či divadelních scén). Na prosinec vyjednáváme o možnosti přenosu La Traviaty z La Scaly. V únoru bychom potom rádi uvedli světovou premiéru Rusalky z Metropolitní opery NY,”
doplňuje informace Navrátil.

“Pro nedočkavé fanoušky bude kino otevřeno 6. listopadu již v 19.30 hodin, aby mohli nasát atmosféru z místa konání. Koncert zahájí kapela přesně ve 20 hodin,” dodává na závěr Navrátil.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 24.10.2013 01:50
Titulek: Rekvýjemm
Autor: Rek
59
122
Reagovat
Datum: 24.10.2013 09:11
Titulek: Re: Rekvýjemm
Autor: Mliko
40
Čerstvé mrtvoly z USA.
Reagovat