ZPRAVODAJSTVÍ

Kapela AS/DS TRIBUTE BAND z Ukrajiny poprvé v Česku!

21. listopadu 2019, 10:00, redakce, placená reklama
Kapela AS/DS TRIBUTE BAND z Ukrajiny poprvé v Česku! Vypalováky kapely AC/DC budou v neděli 8. prosince burácet kulturním domem v Postřelmově. Od 19 hodin zde vystoupí jeden z nejlepších evropských revivalů této slavné kapely.

Možnost zakoupit CD!

Už od 18 hodin bude ve venkovním vyhřívaném stanu připraveno skvělé uzené, další občerstvení a vychlazené pivo či nealko. Lístky v předprodeji stojí 250 korun, rezervovat je lze na telefonu 607 504 949. Samotný předprodej je v pondělí a středu od 15.00 do 18.00 hod. a dle dohody. Na místě budou lístky za 300,- Kč.

KDY: 8. prosince v 19.00
KDE: Kulturní dům Postřelmov
ZA KOLIK: 250/300 korun
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Pokračujerme v soutěžní vánoční nabídce. Dnes hrajeme o volné vstupenky na koncert legendární skupiny Olympic a koncert Tomáše Kočko s orchestrem. Volňásky získáte, pokud pošlete správnou odpověď a budete mít kapku příslovečného štěstíčka. Odpovědi je potřeba posílat pod číslem i písmenem otázky!

Soutěžní otázka č. 1: ( sk. Olympic, 13. 12., 19.00, Dům kultury Šumperk, 2 vstupenky)
Jaký byl původní název skupiny Olympic?
1a) Kašpárek
1b) Karkulka
1c) Krteček


Otázka č. 2: (Tomáš Kočko & orchestr, 19.12., 19.00, KKC Rapotín, 2x2 vstupenky)
Jaké hudební prvky se mísí ve tvorbě Tomáše Kočka?
2a) rocku, folku a jazzu
2b) bluegrassu, hip hopu, diska
2c) metalu. rapu, reggae

Odpovědi posílejte do pátku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě podle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ:

Pro některý z 11 originálních dárků k filmu Ledové království 2 do šumperského kina OKO zamíří: S. Sittová, Zábřeh; Z. Galiszová, Bludov; B. Smrčková, Postřelmov; D. Jílková, Vikýřovice; J. Kupčíková, Libina; J. Kouřilová, Hrabenov a H. Hudosová, L. Čermáková, J. Růžičková, L. Zachová, J. Haramia ze Šumperka. Blahopřejeme!

Tři volné vstupenky na diashow s cestovatelem J. Kolbabou, konanou v KD Zábřeh 5. prosince, vyhrávají: Z. Trhalová ze Zábřeha, A. Sadilová z Dlouhomilova a P. Brachtlová z Libiny. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v pokladně KD.