ZPRÁVY

K výhře přišli podvodem, policie hledá svědky

2. září 2014, 18:00, bum
K výhře přišli podvodem, policie hledá svědky Štíty - Během necelé hodiny si tři muži ve štíteckém baru Amerika vydělali 19. srpna na výherních automatech 32 tisíc korun. Nechtěli ale spoléhat na štěstí, tak si k výhře dopomohli podvodem.

 Trojice s kšiltovkami posazenými hluboko do obličeje už zřejmě do podniku přišla s plánem poškodit automat a vylákat na provozovateli částku v řádu desetitisíců. Policie zveřejnila záznam bezpečnostní kamery, na kterém je vidět promyšlená spolupráce mužů. Jeden z nich usedl k automatu, další mu asistoval s jeho nelegální úpravou, třetí hlídal, zda někdo nejde.

Provozovatel až po vyplacení výhry a odchodu mužů zjistil, že je automat poškozený. „Po detailnějším prohlédnutí zjistil, že výhra byla načtená podvodem, ne vyhraná,“ uvedl mluvčí policie Josef Bednařík. V souvislosti s tímto případem vyzývá svědky, kteří by na kamerovém záznamu pachatele poznali, aby kontaktovali policii prostřednictvím tísňové linky 158 nebo osobně na kterékoli služebně. Třem mužům hrozí trestní stíhání za podvod.


Foto: Policie ČR

Policie žádá o spolupráci při pátrání po trojici pachatelů, jednoho z nich zachytila bezpečnostní kamera na tomto snímku.


 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.