ZPRÁVY

K výhře přišli podvodem, policie hledá svědky

2. září 2014, 18:00, bum
K výhře přišli podvodem, policie hledá svědky Štíty - Během necelé hodiny si tři muži ve štíteckém baru Amerika vydělali 19. srpna na výherních automatech 32 tisíc korun. Nechtěli ale spoléhat na štěstí, tak si k výhře dopomohli podvodem.

 Trojice s kšiltovkami posazenými hluboko do obličeje už zřejmě do podniku přišla s plánem poškodit automat a vylákat na provozovateli částku v řádu desetitisíců. Policie zveřejnila záznam bezpečnostní kamery, na kterém je vidět promyšlená spolupráce mužů. Jeden z nich usedl k automatu, další mu asistoval s jeho nelegální úpravou, třetí hlídal, zda někdo nejde.

Provozovatel až po vyplacení výhry a odchodu mužů zjistil, že je automat poškozený. „Po detailnějším prohlédnutí zjistil, že výhra byla načtená podvodem, ne vyhraná,“ uvedl mluvčí policie Josef Bednařík. V souvislosti s tímto případem vyzývá svědky, kteří by na kamerovém záznamu pachatele poznali, aby kontaktovali policii prostřednictvím tísňové linky 158 nebo osobně na kterékoli služebně. Třem mužům hrozí trestní stíhání za podvod.


Foto: Policie ČR

Policie žádá o spolupráci při pátrání po trojici pachatelů, jednoho z nich zachytila bezpečnostní kamera na tomto snímku.


 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.