ZPRÁVY

K výhře přišli podvodem, policie hledá svědky

2. září 2014, 18:00, bum
K výhře přišli podvodem, policie hledá svědky Štíty - Během necelé hodiny si tři muži ve štíteckém baru Amerika vydělali 19. srpna na výherních automatech 32 tisíc korun. Nechtěli ale spoléhat na štěstí, tak si k výhře dopomohli podvodem.

 Trojice s kšiltovkami posazenými hluboko do obličeje už zřejmě do podniku přišla s plánem poškodit automat a vylákat na provozovateli částku v řádu desetitisíců. Policie zveřejnila záznam bezpečnostní kamery, na kterém je vidět promyšlená spolupráce mužů. Jeden z nich usedl k automatu, další mu asistoval s jeho nelegální úpravou, třetí hlídal, zda někdo nejde.

Provozovatel až po vyplacení výhry a odchodu mužů zjistil, že je automat poškozený. „Po detailnějším prohlédnutí zjistil, že výhra byla načtená podvodem, ne vyhraná,“ uvedl mluvčí policie Josef Bednařík. V souvislosti s tímto případem vyzývá svědky, kteří by na kamerovém záznamu pachatele poznali, aby kontaktovali policii prostřednictvím tísňové linky 158 nebo osobně na kterékoli služebně. Třem mužům hrozí trestní stíhání za podvod.


Foto: Policie ČR

Policie žádá o spolupráci při pátrání po trojici pachatelů, jednoho z nich zachytila bezpečnostní kamera na tomto snímku.


 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).