SPORT

K vítězství v ŠFL mají blíže Icemani

18. dubna 2012, 13:10, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Šumperská florbalová liga může již tento pátek poznat svého vítěze.
 V utkání o třetí místo se utkají Párci a Vychlazená Jedenáctka. V prvním utkání zvítězili pivaři 9:8. Překvapivý výsledek dává Vychlazené jistotu, že v případě porážky se bude o bronzu rozhodovat v samostatných nájezdech.
Ve finále to tak snadné nebude. Icemani zvítězili nad Včelkami Medulkami 9:5. Icemani těžili především z širšího kádru a většího rezervoáru sil. Uvidíme, v jaké sestavě nastoupí Medulky. Hráči v růžovém můžou odvrátit mečbol Icemanů a vynutit si třetí rozhodující zápas. Ten by se odehrál za týden, ale ceny budou pro všechny případy připravené již nyní. 
Vyvrcholení celého ročníku Šumperské ligy je na programu již v pátek od 19. hodin v hale Obchodní akademie.

O třetí místo 19:00 : Párci team vs. Včelky medulky( 2x20 )
Finále 19:50 : Včelky medulky vs. Icemani ( 3x15 )


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).