SPORT

K vítězství v ŠFL mají blíže Icemani

18. dubna 2012, 13:10, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Šumperská florbalová liga může již tento pátek poznat svého vítěze.
 V utkání o třetí místo se utkají Párci a Vychlazená Jedenáctka. V prvním utkání zvítězili pivaři 9:8. Překvapivý výsledek dává Vychlazené jistotu, že v případě porážky se bude o bronzu rozhodovat v samostatných nájezdech.
Ve finále to tak snadné nebude. Icemani zvítězili nad Včelkami Medulkami 9:5. Icemani těžili především z širšího kádru a většího rezervoáru sil. Uvidíme, v jaké sestavě nastoupí Medulky. Hráči v růžovém můžou odvrátit mečbol Icemanů a vynutit si třetí rozhodující zápas. Ten by se odehrál za týden, ale ceny budou pro všechny případy připravené již nyní. 
Vyvrcholení celého ročníku Šumperské ligy je na programu již v pátek od 19. hodin v hale Obchodní akademie.

O třetí místo 19:00 : Párci team vs. Včelky medulky( 2x20 )
Finále 19:50 : Včelky medulky vs. Icemani ( 3x15 )


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.