SPORT

Juniorští hokejisté porazili Pardubice

22. října 2008, 05:15, simi
O víkendu pokračovala hokejová extraliga jak dorostenců, tak juniorů.
V pátek se kvůli otáčení systému doma - venku opět na ledě soupeře představila juniorka. Pardubice, známé svými hokejovými talenty, ovšem ztroskotaly na Mladých Dracích, kteří dokázali urvat těsné vítězství. V 26. minutě vstřelil první a jedinou branku utkání Vladimír Cink po přihrávce Měrky. Šumperk tak zdolal Pardubice fotbalově 1:0.


HC Moeller Pardubice - Salith Šumperk  0:1


Paradoxně s papírově slabším protivníkem ovšem už o den později naši hokejisté krok neudrželi. V Mladé Boleslavi se sice Draci ujali vedení zásluhou Přikryla v 10. minutě, ale to bylo z jejich strany vše a Boleslav tak relativně v poklidu dokráčela k výhře 6:1.


BK Mladá Boleslav - Salith Šumperk  6:1


V zápase se Šumperkem byli úspěšní i boleslavští dorostenci. Šumperští mladíci se velmi trápí a zatím se krčí na posledním místě extraligové tabulky. Nejinak tomu bylo v duelu s týmem z města automobilů. Konečné skóre 2:5 vylepšili svými zásahy bratři Tomigové.


Salith Šumperk - BK Mladá Boleslav  2:5


V sobotním utkání přivítali Mladí Draci Bílé Tygry z Liberce, kteří potvrdili předpoklady a zvítězili pohodlně 5:0.


Salith Šumperk - Bílí Tygři Liberec  0:5


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 23.10.2008 12:28
Titulek: Pozor, pane redaktore!
Autor: Petr Matěj
90
Pane redaktore, příště lépe hledejte fakta, Mladá Boleslav rozhodně není papírově slabší než Pardubice:)
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).