SPORT

Juniorští florbalisté úspěšně vstoupili do sezony

14. září 2008, 19:20, simi
Juniorští florbalisté úspěšně vstoupili do sezony
Bodově úspěšný start do nové sezony si připsali šumperští junioři. V prvním zápase se utkali s novicem ligy z Uničova. Po úvodním oťukávání se favorit do nováčka zakousl a třetinu vyhrál čtyřbrankovým rozdílem, když se postupně trefili pěknými střelami Maus s Chladilem a v rozmezí půl minuty Pudil s Trávníčkem. To bylo ale z pěkné hry vše a zbytek utkání se již pouze dohrával za doprovodu mnoha nepřesností a neproměněných šancí zejména ze strany Šumperku. Konečné skóre 5:2 tak jen vyjadřuje podobu druhé a třetí třetiny.
 

FbC Asper Šumperk – FbC ZŠ U Stadionu Uničov 5:2


V druhém sobotním utkání čekal na Asper o poznání těžší a hlavně zkušenější soupeř. Hráči Šumperku ale začali skvěle a hned v 29. sekundě se prosadil střelou tahem Mrázek. Když o tři minuty později zvýšil zpoza branky Lakomý, vypadalo to na klidný zápas, ale opak byl pravdou. Snížení na sebe nenechalo dlouho čekat, a tak se strany měnily za stavu 2:1. Do dvoubrankového vedení dostal po přestávce Trávníček, avšak sokolíci dokázali i podruhé rychle snížit. V celkem svižném tempu se pokračovalo i v poslední dvacetiminutovce a opět to byl Asper, kdo se dokázal jako první prosadit. Do vedení 4:2 se šumperští junioři dostali zásluhou Šímy. Snížit se Mohelnici podařilo i tentokrát, a tak se florbalisté Asperu museli až do posledních vteřin strachovat o výsledek, ale nakonec přece jen uhájili hubený náskok a připsali si z dvojzápasu s Uničovem a Mohelnicí plný počet bodů.


FbC Sokol Mohelnice – FbC Asper Šumperk 3:4
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).