Juniorští florbalisté úspěšně vstoupili do sezony

14. září 2008, 19:20, simi
Bodově úspěšný start do nové sezony si připsali šumperští junioři. V prvním zápase se utkali s novicem ligy z Uničova. Po úvodním oťukávání se favorit do nováčka zakousl a třetinu vyhrál čtyřbrankovým rozdílem, když se postupně trefili pěknými střelami Maus s Chladilem a v rozmezí půl minuty Pudil s Trávníčkem. To bylo ale z pěkné hry vše a zbytek utkání se již pouze dohrával za doprovodu mnoha nepřesností a neproměněných šancí zejména ze strany Šumperku. Konečné skóre 5:2 tak jen vyjadřuje podobu druhé a třetí třetiny.

FbC Asper Šumperk – FbC ZŠ U Stadionu Uničov 5:2

V druhém sobotním utkání čekal na Asper o poznání těžší a hlavně zkušenější soupeř. Hráči Šumperku ale začali skvěle a hned v 29. sekundě se prosadil střelou tahem Mrázek. Když o tři minuty později zvýšil zpoza branky Lakomý, vypadalo to na klidný zápas, ale opak byl pravdou. Snížení na sebe nenechalo dlouho čekat, a tak se strany měnily za stavu 2:1. Do dvoubrankového vedení dostal po přestávce Trávníček, avšak sokolíci dokázali i podruhé rychle snížit. V celkem svižném tempu se pokračovalo i v poslední dvacetiminutovce a opět to byl Asper, kdo se dokázal jako první prosadit. Do vedení 4:2 se šumperští junioři dostali zásluhou Šímy. Snížit se Mohelnici podařilo i tentokrát, a tak se florbalisté Asperu museli až do posledních vteřin strachovat o výsledek, ale nakonec přece jen uhájili hubený náskok a připsali si z dvojzápasu s Uničovem a Mohelnicí plný počet bodů.

FbC Sokol Mohelnice – FbC Asper Šumperk 3:4

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).