SPORT

Juniorští florbalisté poprvé padli

19. listopadu 2008, 13:22, simi
Šumperk - Dva soupeře z Prostějova měli na programu nedělního kola 3. ligy ve florbale šumperští hráči. První tým, který se Asperu postavil do cesty, byl SK K2 Sportcentrum Prostějov.
Tento celek se doposud prezentoval velice snaživým a úporným florbalem, čímž dělal nemalé problémy i favoritům a technicky mnohonásobně vyspělejším celkům. Toto byl bohužel případ i Šumperka, který se po celé utkání nedokázal dostat do tempa. Asper se sice ujal vedení zásluhou střely Pudila, avšak zanedlouho bylo vyrovnáno a do třetí třetiny se šlo za nerozhodného stavu. Větší touhu po vítězství v této závěrečné dvanáctiminutovce projevili Hanáci a dvěma góly rozhodli o své první výhře nad Šumperkem v historii. Tomu nepomohla ani závěrečná power-play a drtivý tlak.
 

FbC Asper Šumperk - SK K2 Sportcentrum Prostějov  1:3


Druhým týmem na cestě za ligovými body byl tradičně nepříjemný Playmakers Prostějov. Ten na rozdíl od Sportcentra praktikuje hru založenou na individuální vyspělosti svých hráčů, což tentokrát mladým Šumperákům sedělo. Po jasně vyhrané první třetině 3:0 se sice ujaly dvě rány z holí Playmakerů, avšak hráči Asperu si vítězství vzít nenechali a v poklidu vyhráli 8:2.

FbC Asper Šumperk - FbC Playmakers Prostějov  8:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).