ZPRAVODAJSTVÍ

Jsme tady pro Vás již od roku 1991 aneb „Návrat ke klasice“

21. září 2016, 13:00, redakce, placená reklama
Jsme tady pro Vás již od roku 1991 aneb „Návrat ke klasice“ I v dnešní uspěchané době, řízené internetem, Facebookem a e-shopy, jsou Češi v podstatě národem vysoce konzervativním. Mají rádi své vepřo-knedlo-zelo, Otce vlasti, plzeňské pivo, Tatíčka Masaryka, tvarůžky, Jardu Jágra, stavebnici Merkur, Čapkovu Dášenku, dovolenou na „Mácháči“… a jakékoliv jiné ověřené jistoty. Dovolíme si tvrdit, že sázkou na jistotu je také šumperský Obchod vínem Třeštík.

 Jsme totiž nejstarším obchodem s vínem v tomto krásném městě, ležícím v podhůří Jeseníků. A zrovna víno patří k produktům, které zkušenost potřebují. Nikde se nechlubíme tím, že z našeho vína Vás hlava bolet nebude… my to považujeme za naprostou samozřejmost. Nenabízíme desítky nejrůznějších odrůd v rozličných cenových relacích, ale snažíme se pokrýt základní spektrum zájmu každého spotřebitele. A hlavně se domníváme, že by kvalita měla mít přednost před kvantitou.

Netvrdíme ani, že se specializujeme pouze na vína z jižní Moravy. Dávno přece víme, že svět je kulatý, starý i veliký a víno na Blízkém Východě či ve Středomoří znali už před nějakými šesti tisíci lety. Nám stačí „maličkost“: chceme prodávat pouze sudová vína dobrá a kvalitní. Díky mnohaleté praxi v oboru si dovolíme tvrdit, že jsme schopni taková vína rozpoznat a nabídnout. A „neskromně“ dodáváme, že pro náš burčák to platí také…

Nesnažíme se ani předbíhat ještě nevyřčená přání Evropské unie a nenajdete u nás desítky píp, trčících ze zdi. Vystačíme si s klasickými skleněnými demižony a koštýřem. Při návštěvě vinného sklípku na jižní Moravě by Vás také asi nepotěšilo, kdyby hostitel vykutálel doprostřed sklípku nerezový sud …

Snažíme se prostě dělat svou práci dobře… a klasicky. Nic víc. A děláme to tak už 25 let. Pokud o nás přesto ještě stále nevíte, zastavte se v našich „sklepních prostorech“ na ulici 17. listopadu č. 8 (v těsné blízkosti vlakového i autobusového nádraží). Těšíme se na Vaši návštěvu.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).