SPORT

Jezdecký oddíl ve Václavově

19. září 2008, 02:14, rejdakce
Jezdecký oddíl ve Václavově Václavov - Jezdecký klub ve Václavově přijímá do svého oddílu nové členy ve věku od 12 let až po dospělé.
Počet míst v oddíle je omezen na 20 dětí, které budou rozděleny do dvou desetičlenných družstev. Každé družstvo bude mít vyhrazeny výcvikové hodiny v jiný den. Vyhrazeny jsou čtvrtek a pátek, vždy od 16.00 do 18.30 hod. Členové budou pravidelně navštěvovat výcvikové hodiny pod dozorem zkušených vedoucích, využívat jezdecký a skokový materiál i prostory JK. Mimo jiné si členové osvojí základy ježdění a ošetřování koní, veterinární minimum, základy biologie koně, jízdárenské povely, ale také i základy první pomoci. "Trénink, který probíhá na venkovní jízdárně, je doplněn vyjížďkami do terénu. Často se jedná o kombinaci obojího, kdy část členů s cvičitelem absolvuje výjezd ven a druhá část je na jízdárně, kde probíhá jezdecký výcvik,"  doplňuje informace hlavní vedoucí Lubor Děrda.
 

Podmínkami pro přijetí do oddílu je  vyhovující zdravotní stav (potvrzení lékaře na přihlášce), pozitivní vztah k jezdeckému sportu a minimální věk 12 let.
 

Místo:Václavov u Oskavy
Oddíloví vedoucí: Dáška Svobodová a Gabča Bartoňková,  studentky VŠ Veterinární v Brně


Kdy:
Od 1.10. 2008 do 30. 5. 2009
Pro koho: od 12 let
Za kolik: 3920,-Kč  (cena je za 64h výuky, možno platit pololetně)
Doprava:  ve vlastní režii
Hlavní vedoucí (a bližší informace): Lubor Děrda –  mobil: 605 442 391
předseda JK Jestřábí - licence MH0285


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 16.10.2008 21:01
Titulek: jezdecký výcvik
Autor: Nika
87
105
přejeme všem hezký podzim a zimu a držíme palce
Reagovat
Datum: 29.10.2008 23:13
Titulek: Bez titulku
Autor: Casidy
116
Ahojky lubo, jaktože ani nenapíšeš, že máte nové stránky:)Jsou hezké:)Zdravý casidy a Kalamiták
Reagovat
Datum: 30.10.2008 11:08
Titulek: Bez titulku
Autor: Kalamity
99
ahoj lubo ty stranky jsou fakt hezky hlavne ta fotka s Dášenkou :-* tedkom to zase nevyslo ale urcite prijedeme ... pac a pusu mam vas rád
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.