SPORT

Jedenácté kolo ŠFL

27. listopadu 2010, 17:24, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Páteční florbalový večer přinesl již malou předzvěst play-off.
 O poslední osmou příčku zaručující play-off se poperou Minimax a Bílý balet, právě tyto týmy svedl los proti sobě na úvod večera. V brankové přestřelce byli nakonec šťastnější hráči Baletu, kteří zvítězili 9:7.

Bílý balet - Minimax  9:7


Spádová legie a Vychlazená 11 zkřížily florbalky v druhém utkání. Fotbalový výsledek 0:0 po poločase pak přece jen rozhýbali Legionáři díky brankám Pudila a Wiesnera. Jedenáctka odpověď najít nedokázala a poprvé letos odešla poražena bez vstřeleného gólu.
 

Spádová legie - Vychlazená 11  2:0

 

V zápase s King Size sice byli jasným favoritem Párci, ale takový debakl, jaký svému soupeři uštědřili, se rozhodně nečekal. Mladí Párci si dělali se statickou obranou King Size, co se jim zachtělo a nakonec zvítězili rekordně 16:4.

Párci za dolar - King Size  16:4


Zápas podobného ražení jako Legie s Jedenáctkou předvedli Icemani s Lazy Swines. Bezbrankový poločas a jen tři góly nakonec znamenaly vítězství Sviní 2:1. Velmi tvrdý a rychlý zápas rozhodli Nemrava a Kilčický, za Icemany jen korigoval Šíma.
 

Lazy Swines - Icemani  2:1


Jako poslední vyběhly ke svému zápasu se stále se propadajícími Youngers Glow Včelky Medulky. Od začátku do konce jednoznačné utkání dokonce výsledkově překonalo duel Párků a Medulky si navzdory nepříjemnému zranění Zgarby připsaly drtivou výhru 17:1.
 

Včelky Medulky - Youngers Glow  17:1
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na festival JAZZ IN HALL, který se uskuteční v sobotu 7. října v tenisové hale v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na jazzový festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Která populární zpěvačka ozdobí letošní program festivalu Jazz in Hall?

A) Petra Janů
B) Jitka Zelenková
C) Leona Machálková

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Hana Burešová ze Šumperka, Vlaďka Jančíková ze Sudkova, Eva Mazáková z Bludova, Vlasta Minářová z Postřelmova a Jarmila Papuková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 hodin).