SPORT

Jedenácté kolo ŠFL

27. listopadu 2010, 17:24, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Páteční florbalový večer přinesl již malou předzvěst play-off.
 O poslední osmou příčku zaručující play-off se poperou Minimax a Bílý balet, právě tyto týmy svedl los proti sobě na úvod večera. V brankové přestřelce byli nakonec šťastnější hráči Baletu, kteří zvítězili 9:7.

Bílý balet - Minimax  9:7


Spádová legie a Vychlazená 11 zkřížily florbalky v druhém utkání. Fotbalový výsledek 0:0 po poločase pak přece jen rozhýbali Legionáři díky brankám Pudila a Wiesnera. Jedenáctka odpověď najít nedokázala a poprvé letos odešla poražena bez vstřeleného gólu.
 

Spádová legie - Vychlazená 11  2:0

 

V zápase s King Size sice byli jasným favoritem Párci, ale takový debakl, jaký svému soupeři uštědřili, se rozhodně nečekal. Mladí Párci si dělali se statickou obranou King Size, co se jim zachtělo a nakonec zvítězili rekordně 16:4.

Párci za dolar - King Size  16:4


Zápas podobného ražení jako Legie s Jedenáctkou předvedli Icemani s Lazy Swines. Bezbrankový poločas a jen tři góly nakonec znamenaly vítězství Sviní 2:1. Velmi tvrdý a rychlý zápas rozhodli Nemrava a Kilčický, za Icemany jen korigoval Šíma.
 

Lazy Swines - Icemani  2:1


Jako poslední vyběhly ke svému zápasu se stále se propadajícími Youngers Glow Včelky Medulky. Od začátku do konce jednoznačné utkání dokonce výsledkově překonalo duel Párků a Medulky si navzdory nepříjemnému zranění Zgarby připsaly drtivou výhru 17:1.
 

Včelky Medulky - Youngers Glow  17:1
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.