SPORT

Jedenácté kolo ŠFL

27. listopadu 2010, 17:24, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Páteční florbalový večer přinesl již malou předzvěst play-off.
 O poslední osmou příčku zaručující play-off se poperou Minimax a Bílý balet, právě tyto týmy svedl los proti sobě na úvod večera. V brankové přestřelce byli nakonec šťastnější hráči Baletu, kteří zvítězili 9:7.

Bílý balet - Minimax  9:7


Spádová legie a Vychlazená 11 zkřížily florbalky v druhém utkání. Fotbalový výsledek 0:0 po poločase pak přece jen rozhýbali Legionáři díky brankám Pudila a Wiesnera. Jedenáctka odpověď najít nedokázala a poprvé letos odešla poražena bez vstřeleného gólu.
 

Spádová legie - Vychlazená 11  2:0

 

V zápase s King Size sice byli jasným favoritem Párci, ale takový debakl, jaký svému soupeři uštědřili, se rozhodně nečekal. Mladí Párci si dělali se statickou obranou King Size, co se jim zachtělo a nakonec zvítězili rekordně 16:4.

Párci za dolar - King Size  16:4


Zápas podobného ražení jako Legie s Jedenáctkou předvedli Icemani s Lazy Swines. Bezbrankový poločas a jen tři góly nakonec znamenaly vítězství Sviní 2:1. Velmi tvrdý a rychlý zápas rozhodli Nemrava a Kilčický, za Icemany jen korigoval Šíma.
 

Lazy Swines - Icemani  2:1


Jako poslední vyběhly ke svému zápasu se stále se propadajícími Youngers Glow Včelky Medulky. Od začátku do konce jednoznačné utkání dokonce výsledkově překonalo duel Párků a Medulky si navzdory nepříjemnému zranění Zgarby připsaly drtivou výhru 17:1.
 

Včelky Medulky - Youngers Glow  17:1
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.