KULTURA

Jeden z posledních koncertů Marty Kubišové

7. června 2017, 07:00, Roman Tyčka
Jeden z posledních koncertů Marty Kubišové Šternberk - Areál hradu Šternberk ožije už brzy výjimečnou koncertní událostí. Ve čtvrtek 15. června se uprostřed historických kulis odehraje zahajovací pořad Šternberského kulturního léta pod hvězdami. Hlavní protagonistkou bude legendární zpěvačka Marta Kubišová, která přednese výběr svých největších hitů za doprovodu kapely Karla Štolby.

 „Vynikající česká zpěvačka a žena s hlubokým životním příběhem, trojnásobná vítězka ankety Zlatý slavík, Marta Kubišová se ve svých pětasedmdesáti letech rozhodla ukončit svou pěveckou kariéru. Dovolte, abychom vás pozvali na jeden z jejích posledních koncertů,“ uvedl za pořadatele František Sviták.
„Umění odejít je disciplína, kterou zvládá málokdo. Marta Kubišová má však v tomto ohledu jasno. Její jedinečný koncert s živou kapelou Karla Štolby nabídne to nejlepší z kariéry této uhrančivé osobnosti. Nezapomenutelný večer plný zralého muzikantství a oduševnělého lidství,“ dodal Sviták.
Vstupenky na koncert se začátkem ve 20 hodin jsou v prodeji na webových stránkách www.ticketpro.cz.


Foto: Tomáš Lébr

Umění odejít je disciplína, kterou zvládá málokdo. Marta Kubišová má však v tomto ohledu jasno. Posledními koncerty končí kariéru.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.