ZPRÁVY

Jedeme všichni – druhá cyklojízda se připravuje ke startu

9. září 2014, 00:00, redakce, placená reklama
Jedeme všichni – druhá cyklojízda se připravuje ke startu Ve středu 17. září startuje v pořadí druhá cyklojízda elektrokol, tentokrát z Orlických hor na Opavsko. Po cestě cyklojízdy peloton projede území všech šesti spolupracujících Místních akčních skupin a na 11 zastaveních navštíví spoustu zajímavých míst.
Pojeďte s námi! Nebo se připojte k peletonu alespoň na část trasy! Přijďte se pobavit a dozvědět něco zajímavého na jednotlivá zastavení!

https://www.youtube.com/watch?v=ulGkm-r3bUU

Předběžný program:
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.