ZPRÁVY

Jedeme všichni – druhá cyklojízda se připravuje ke startu

9. září 2014, 00:00, redakce, placená reklama
Jedeme všichni – druhá cyklojízda se připravuje ke startu Ve středu 17. září startuje v pořadí druhá cyklojízda elektrokol, tentokrát z Orlických hor na Opavsko. Po cestě cyklojízdy peloton projede území všech šesti spolupracujících Místních akčních skupin a na 11 zastaveních navštíví spoustu zajímavých míst.
Pojeďte s námi! Nebo se připojte k peletonu alespoň na část trasy! Přijďte se pobavit a dozvědět něco zajímavého na jednotlivá zastavení!

https://www.youtube.com/watch?v=ulGkm-r3bUU

Předběžný program:
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na festival JAZZ IN HALL, který se uskuteční v sobotu 7. října v tenisové hale v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na jazzový festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Která populární zpěvačka ozdobí letošní program festivalu Jazz in Hall?

A) Petra Janů
B) Jitka Zelenková
C) Leona Machálková

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Hana Burešová ze Šumperka, Vlaďka Jančíková ze Sudkova, Eva Mazáková z Bludova, Vlasta Minářová z Postřelmova a Jarmila Papuková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 hodin).