ZPRAVODAJSTVÍ

Je opět možnost získat ochrannou známku JESENÍKY originální produkt

18. dubna 2017, 20:53, BH
Je opět možnost získat ochrannou známku JESENÍKY originální produkt Jeseníky - V průběhu dubna přijímá koordinátor značení Místní akční skupina Horní Pomoraví žádosti zájemců o ochrannou známku JESENÍKY originální produkt®. Řemeslníci, zemědělci, potravináři, včelaři a kreativní lidé mají možnost své výrobky přihlásit k certifikaci do 21. dubna. Restauratéři a ubytovatelé, kteří poskytují na území značky své služby, stejně tak i provozovatelé ojedinělých zážitků se mohou hlásit do 28. dubna.

 „Samotné certifikace, které obnáší schválení jedenáctičlennou certifikační komisí, proběhnou v průběhu května. Žadatelům poskytujeme předem konzultace buď v kanceláři koordinátora v Hanušovicích, nebo za nimi i přijedeme, abychom prošli kritéria a zásady pro udílení ochranné známky,“ vysvětlila koordinátorka Hana Olejníková. Výzvy se základními informacemi k certifikaci se nacházejí na webu koordinátora MAS Horní Pomoraví www.hornipomoravi.eu, žádosti, kritéria a zásady zase na webu značky www.regionalni-znacky.cz/jeseniky.
Území značky tak zasahuje do tří krajů a zahrnuje 162 obcí. Aktuálně označuje zvonek jesenický celkem 75 certifikovaných produktů, 20 stravovacích a ubytovacích zařízení v kategorii služby a 17 zážitků.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 18.4.2017 23:30
Titulek: dotaz
Autor: aNONYM
souhlas
0
nesouhlas
0
Pořád je tam největší poplatek v republice nebo už ty naše vydřiduchy někdo seknul po pazourách?
Reagovat
Datum: 19.4.2017 06:06
Titulek: Originální produkt
Autor: petr x
souhlas
1
nesouhlas
0
Neskutečná šaškárna! Značka, která měla dát regionu prestiž, se prodává za poplatek, skrytý v ceně jakési tabulky. Jako "tradiční" jsou certifikovány firmy bez historie a mezi kvalitní regionální produkty se schovává kdeco. Prostě se z dobře míněného a jinde fungujícího nápadu stal nechutný byznys pro pár lidí, čím víc udělených značek, tím víc peněz...porovnejte množství a kvalitu jinde s Jeseníky, je to ostuda. Třeba zpracování exotických káv a čajů jsou echt jesenickou tradicí...
Reagovat
Datum: 19.4.2017 13:40
Titulek: Zase závist.
Autor: Tell
souhlas
0
nesouhlas
0
Kvalita a prezentace něco stojí. Je to omračující.
Reagovat