ZPRÁVY

Jde to i bez dotací. A dá se přitom ušetřit

3. listopadu 2015, 13:00, jak
Štíty - Štíty patří mezi jedna z mála měst, která více než na dotace a firmy spoléhá na vlastní síly. A má to efekt. Právě dokončenou stavbu fotbalových šaten zvládla radnice za pět a půl miliónu korun, firmy si řekly o téměř dvojnásobek.

 „Úsporu se městu podařilo zajistit tím, že celá stavba byla postavena zaměstnanci našeho města,“ uvedl jeho starosta Jiří Vogel. Podobný model se ostatně radnici osvědčil i při realizaci minulých projektů, vedení města si chválí nejen úspory nákladů, ale i to, že nezaměstnanost se díky tomu daří držet na nízké úrovni.

Moderní zázemí

Nové šatny mají štíteckým sportovcům začít sloužit od 10. listopadu, na kdy je naplánovaná kolaudace stavby. Už před třemi roky se radnici podařilo vybudovat nové multifunkční hřiště a tamní sportovní areál patří díky tomu k nejmodernějším na území kraje. „Kromě samotných šaten má nově dokončená stavba také místnost pro zdravotníka, místnost pro rozhodčího a další vybavení,“ dodává Vogel.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 3.11.2015 14:31
Titulek: Bez titulku
Autor: Petr
56
Štíty se chovají jako správný hospodář a při práci používají selský rozum, kdo viděl Štíty před deseti lety a porovná je s dnešními Štíty, tak je vidět veliká změna k lepšímu
Reagovat
Datum: 3.11.2015 14:51
Titulek: Bez dotaci
Autor: Karel
78
Štíty mají opravdu moc pěkný sportovní areál a stále ho vylepšují a jde to i bez dotací
Reagovat
Datum: 4.11.2015 05:46
Titulek: Bez titulku
Autor: Zábřeh
33
vedení města si ve Štítech uvědomuje jak je v dnešní době nutná podpora sportu, sportovní areál a nové kabiny jsou opravdu moc pěkný, měl jsem možnost si to již prohlídnout,
Reagovat

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).