ZPRÁVY

Jde to i bez dotací. A dá se přitom ušetřit

3. listopadu 2015, 13:00, jak
Štíty - Štíty patří mezi jedna z mála měst, která více než na dotace a firmy spoléhá na vlastní síly. A má to efekt. Právě dokončenou stavbu fotbalových šaten zvládla radnice za pět a půl miliónu korun, firmy si řekly o téměř dvojnásobek.

 „Úsporu se městu podařilo zajistit tím, že celá stavba byla postavena zaměstnanci našeho města,“ uvedl jeho starosta Jiří Vogel. Podobný model se ostatně radnici osvědčil i při realizaci minulých projektů, vedení města si chválí nejen úspory nákladů, ale i to, že nezaměstnanost se díky tomu daří držet na nízké úrovni.

Moderní zázemí

Nové šatny mají štíteckým sportovcům začít sloužit od 10. listopadu, na kdy je naplánovaná kolaudace stavby. Už před třemi roky se radnici podařilo vybudovat nové multifunkční hřiště a tamní sportovní areál patří díky tomu k nejmodernějším na území kraje. „Kromě samotných šaten má nově dokončená stavba také místnost pro zdravotníka, místnost pro rozhodčího a další vybavení,“ dodává Vogel.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 3.11.2015 14:31
Titulek: Bez titulku
Autor: Petr
81
Štíty se chovají jako správný hospodář a při práci používají selský rozum, kdo viděl Štíty před deseti lety a porovná je s dnešními Štíty, tak je vidět veliká změna k lepšímu
Reagovat
Datum: 3.11.2015 14:51
Titulek: Bez dotaci
Autor: Karel
104
175
Štíty mají opravdu moc pěkný sportovní areál a stále ho vylepšují a jde to i bez dotací
Reagovat
Datum: 4.11.2015 05:46
Titulek: Bez titulku
Autor: Zábřeh
66
vedení města si ve Štítech uvědomuje jak je v dnešní době nutná podpora sportu, sportovní areál a nové kabiny jsou opravdu moc pěkný, měl jsem možnost si to již prohlídnout,
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).