SPORT

Jarní cena Brna? Spíše zimní, závodníci padali na sněhu jako hrušky. Kamil Brückner nenašel přemožitele

3. května 2017, 18:00, Petr Fišer
Jarní cena Brna? Spíše zimní, závodníci padali na sněhu jako hrušky. Kamil Brückner nenašel přemožitele Brno - S jarními závody to mělo jen velmi málo společného. Tradiční „otvírák“ nové sezóny pod patronací Českomoravské asociace motocyklového sportu provázelo v Brně špatné počasí. Jako by se nad jihomoravskou metropolí ženili snad všichni čerti.

 „Ve čtvrtek u nás napadlo třicet centimetrů sněhu. Váhal jsem do poslední chvíle, jestli jet, nebo se na to vykašlat. Zatímco moji soupeři už v pátek přímo na místě testovali motorky a trať, já jsem absolvoval první trénink až v sobotu. Vyšel mi slušně, naměřený čas nebyl vůbec špatný,“ popisoval Kamil Brückner z Motoklubu Branná.
Ve třídě „klasiků“ do 500 ccm zůstal v obou brněnských závodech neporažený. Dobře připravená Honda šlapala jako přesně seřízené švýcarské hodinky a v cíli se objevila dvakrát první. „Zvláště v sobotu to bylo dost drsné. Těsně před startem začalo sněžit a závodníci na kluzké trati padali jako hrušky. Jsem rád, že se mi náročný víkend povedlo zvládnout ve vítězném duchu,“ zajásal jezdec z Bohdíkova.
Letos si na jihu Moravy musel vystačit sám. Přítelkyně Veronika, která mu až do konce minulého ročníku se vším pomáhala, se doma starala o jejich měsíčního syna Kamila.


Foto: Jan Štukl
Kamil Brückner má na začátku nové sezóny velmi dobrou formu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.