SPORT

Jarní cena Brna? Spíše zimní, závodníci padali na sněhu jako hrušky. Kamil Brückner nenašel přemožitele

3. května 2017, 18:00, Petr Fišer
Jarní cena Brna? Spíše zimní, závodníci padali na sněhu jako hrušky. Kamil Brückner nenašel přemožitele Brno - S jarními závody to mělo jen velmi málo společného. Tradiční „otvírák“ nové sezóny pod patronací Českomoravské asociace motocyklového sportu provázelo v Brně špatné počasí. Jako by se nad jihomoravskou metropolí ženili snad všichni čerti.

 „Ve čtvrtek u nás napadlo třicet centimetrů sněhu. Váhal jsem do poslední chvíle, jestli jet, nebo se na to vykašlat. Zatímco moji soupeři už v pátek přímo na místě testovali motorky a trať, já jsem absolvoval první trénink až v sobotu. Vyšel mi slušně, naměřený čas nebyl vůbec špatný,“ popisoval Kamil Brückner z Motoklubu Branná.
Ve třídě „klasiků“ do 500 ccm zůstal v obou brněnských závodech neporažený. Dobře připravená Honda šlapala jako přesně seřízené švýcarské hodinky a v cíli se objevila dvakrát první. „Zvláště v sobotu to bylo dost drsné. Těsně před startem začalo sněžit a závodníci na kluzké trati padali jako hrušky. Jsem rád, že se mi náročný víkend povedlo zvládnout ve vítězném duchu,“ zajásal jezdec z Bohdíkova.
Letos si na jihu Moravy musel vystačit sám. Přítelkyně Veronika, která mu až do konce minulého ročníku se vším pomáhala, se doma starala o jejich měsíčního syna Kamila.


Foto: Jan Štukl
Kamil Brückner má na začátku nové sezóny velmi dobrou formu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenky na koncert VESELÉ TROJKY, který se uskuteční 5. června v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří získají vstupenku na Šlágr parádu.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje kapelník Veselé trojky?

a) Karel Peterka
a) Pavel Krška
b) Petr Šiška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku a originální triko k filmu PIRÁTI Z KARIBIKU, který promítá kino OKO od 25. května, vyhráli Martina Hajduková z Velkých Losin, Ondřej Straka z Mírova, Lenka Čermáková ze Šumperka, Miroslav Mikuláštík z Petrova nad Desnou a Lucie Minářová z Rejchartic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko v Šumperku.