ZPRÁVY

Jan Zahradníček chce v Senátu hájit zájmy Zábřežska a Mohelnicka

5. října 2014, 09:50, redakce, PLACENÁ POLITICKÁ REKLAMA
Jan Zahradníček chce v Senátu hájit zájmy Zábřežska a Mohelnicka Hnutí ANO nabízí veřejnosti kandidáta také ve volebním obvodu č. 66, který zahrnuje Zábřežsko a Mohelnicko. Lídrem politického hnutí se stal starosta Medlova JAN ZAHRADNÍČEK. Považuje se za obyčejného člověka, který má však dostatečné zkušenosti z řízení různých státních a veřejných institucí i firem.

 Osobně by se rád podílel, a to nejen v našem regionu, na vytvoření podmínek pro dostatečnou podporu malého a středního podnikání. Chce se zaměřit na podporu pěstování a výroby regionálních produktů a jejich prodej přímo ke spotřebiteli v regionu a na vytvoření stabilního prostředí pro financování sportovních klubů a dalších občanských sdružení.

JAN ZAHRADNÍČEK chce společně s poslanci a členy vlády za hnutí ANO pomoci motivovat zaměstnavatele, aby zaměstnávali mladé absolventy, ale i lidi po padesátce. Dle jeho názoru je také nutné co nejvíce podpořit další investice do dopravní infrastruktury, která je klíčem k rozvoji nejen cestovního ruchu, ale i podnikatelských aktivit celého regionu.
Jak sám říká, funkci senátora chápe jako pojistku demokracie. Senátor se musí podílet na schvalování takové legislativy, která bude kvalitní a nebude zbytečná. K tomu by měl brát ještě v potaz podněty ze svého volebního obvodu a regionu. Proto musí hlavně hodně komunikovat s veřejnou správou, s obcemi, podnikateli
a různými spolky a sdruženími. To je mu ostatně hodně blízké z jeho dosavadní praxe.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).