ZPRÁVY

Jan Zahradníček chce v Senátu hájit zájmy Zábřežska a Mohelnicka

5. října 2014, 09:50, redakce, PLACENÁ POLITICKÁ REKLAMA
Jan Zahradníček chce v Senátu hájit zájmy Zábřežska a Mohelnicka Hnutí ANO nabízí veřejnosti kandidáta také ve volebním obvodu č. 66, který zahrnuje Zábřežsko a Mohelnicko. Lídrem politického hnutí se stal starosta Medlova JAN ZAHRADNÍČEK. Považuje se za obyčejného člověka, který má však dostatečné zkušenosti z řízení různých státních a veřejných institucí i firem.

 Osobně by se rád podílel, a to nejen v našem regionu, na vytvoření podmínek pro dostatečnou podporu malého a středního podnikání. Chce se zaměřit na podporu pěstování a výroby regionálních produktů a jejich prodej přímo ke spotřebiteli v regionu a na vytvoření stabilního prostředí pro financování sportovních klubů a dalších občanských sdružení.

JAN ZAHRADNÍČEK chce společně s poslanci a členy vlády za hnutí ANO pomoci motivovat zaměstnavatele, aby zaměstnávali mladé absolventy, ale i lidi po padesátce. Dle jeho názoru je také nutné co nejvíce podpořit další investice do dopravní infrastruktury, která je klíčem k rozvoji nejen cestovního ruchu, ale i podnikatelských aktivit celého regionu.
Jak sám říká, funkci senátora chápe jako pojistku demokracie. Senátor se musí podílet na schvalování takové legislativy, která bude kvalitní a nebude zbytečná. K tomu by měl brát ještě v potaz podněty ze svého volebního obvodu a regionu. Proto musí hlavně hodně komunikovat s veřejnou správou, s obcemi, podnikateli
a různými spolky a sdruženími. To je mu ostatně hodně blízké z jeho dosavadní praxe.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).