ZPRÁVY

Jan Zahradníček chce v Senátu hájit zájmy Zábřežska a Mohelnicka

5. října 2014, 09:50, redakce, PLACENÁ POLITICKÁ REKLAMA
Jan Zahradníček chce v Senátu hájit zájmy Zábřežska a Mohelnicka Hnutí ANO nabízí veřejnosti kandidáta také ve volebním obvodu č. 66, který zahrnuje Zábřežsko a Mohelnicko. Lídrem politického hnutí se stal starosta Medlova JAN ZAHRADNÍČEK. Považuje se za obyčejného člověka, který má však dostatečné zkušenosti z řízení různých státních a veřejných institucí i firem.

 Osobně by se rád podílel, a to nejen v našem regionu, na vytvoření podmínek pro dostatečnou podporu malého a středního podnikání. Chce se zaměřit na podporu pěstování a výroby regionálních produktů a jejich prodej přímo ke spotřebiteli v regionu a na vytvoření stabilního prostředí pro financování sportovních klubů a dalších občanských sdružení.

JAN ZAHRADNÍČEK chce společně s poslanci a členy vlády za hnutí ANO pomoci motivovat zaměstnavatele, aby zaměstnávali mladé absolventy, ale i lidi po padesátce. Dle jeho názoru je také nutné co nejvíce podpořit další investice do dopravní infrastruktury, která je klíčem k rozvoji nejen cestovního ruchu, ale i podnikatelských aktivit celého regionu.
Jak sám říká, funkci senátora chápe jako pojistku demokracie. Senátor se musí podílet na schvalování takové legislativy, která bude kvalitní a nebude zbytečná. K tomu by měl brát ještě v potaz podněty ze svého volebního obvodu a regionu. Proto musí hlavně hodně komunikovat s veřejnou správou, s obcemi, podnikateli
a různými spolky a sdruženími. To je mu ostatně hodně blízké z jeho dosavadní praxe.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru