KULTURA

Jan Tříska měl autonehodu, do Zábřeha přijede později

30. března 2015, 12:00, zd
Jan Tříska měl autonehodu, do Zábřeha přijede později Zábřeh - Hned u dvou divadelních představení musel kulturní dům v Zábřeze vyvěsit ceduli vyprodáno. Mimořádný zájem vzbudil Hrdý Budžes v hlavní roli s Barborou Hrzánovou, která zavítá do Zábřeha 7. dubna, a delší dobu je vyprodána také květnová one woman show Simony Stašové.

 Na dvě skvělé komedie s bravurními hereckými výkony mělo původně v červnu navázat výjimečné představení Shylock v hlavní roli s Janem Třískou. Hra namířená proti antisemitismu a terorismu, která ale nabyla na větší aktuálnosti především v souvislosti s nedávnými brutálními útoky v Paříži a v Tunisu, je uváděna s úspěchem u diváků i u odborné veřejnosti po celém světě. Česká premiéra se měla odehrát 14. května v pražském Divadle Na Jezerce.
„Z důvodu nedávné autonehody pana Třísky, který žije v Los Angeles, budeme představení Shylock realizovat v náhradním termínu ještě v tomto roce. Tato nepříjemná událost nás zaskočila, vše ale nasvědčuje tomu, že Jan Tříska do Zábřeha letos přijede,“ uvedl produkční Vratislav Jarmar s tím, že vstupenky zakoupené na toto představení zůstávají v platnosti.
Z důvodu odložení představení Shylock Zábřežská kulturní zahájí 30. března prodej vstupenek na další divadelní lahůdku – kriminální drama Deštivé dny, v němž excelují Richard Krajčo a David Švehlík. Dvojice známých umělců přijede do Zábřeha o státním svátku 28. září.


Foto: archiv

Herec Jan Tříska měl v Los Angeles autonehodu, své představení v Zábřeze však nezrušil, pouze odložil.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.