SPORT

In-lineisté znova vyjeli na závodní trať

27. srpna 2008, 05:14, Tým In-line TJ Sokol Šumperk, -mar-
In-lineisté znova vyjeli na závodní trať Šumperk/Prievidza - A je to tady, po prázdninové přestávce nám začalo pokračování závodění na kolečkových bruslích - Nestlé LifeInLine Tour .
Zástupci Sokola Šumperk se tentokrát vydali do družebního města Prievidza na Slovensku, kde se konalo 9. pokračování závodního seriálu. Do místa konání se dostavilo více jak 300 sportovců ze Slovenska, České republiky, Polska, Maďarska, kteří závodili od dětských kategorií až po hlavní závod půlmaratónů, který byl zároveň vyhlášen jako Mistrovství Slovenské republiky.

Okruh byl situován do středu města a měl délku 1400m. Sokol Šumperk nominoval své závodníky do závodních kategorií na 10 km a na 21 km.
 
 
Umístění našich závodníků

Na trati dlouhé 10 km:
Svatopluk Sladký - celkově 2. místo a ve své věkové kategorii 1. místo,
Jan Choma - celkově 4. místo a ve své věkové kategorii 3. místo,
Martin Holoubek - celkově 7. místo a ve své věkové kategorii 3. místo,
Petr Janda - celkově 16. místo a ve své věkové kategorii 2. místo,
Viktor Ptáček - celkově 25. místo a své věkové kategorii 7. místo

V týmech na 10 km:
1. místo ve složení Martin Holoubek, Svatopluk Sladký, Jan Choma

V ženách na 10 km:
Hana Seidlová - celkově 6. místo a ve své věkové kategorii 2. místo

Vyvrcholením závodního dne byl půlmaratón - 21 km, na který se přihlásilo celkem 122 závodníků. I přestože oba naši zástupci měli na závodní trati pád, dojeli na uspokojivém umístění.

 
Na trati dlouhé 21 km:
Roman Fišnar - celkově 18. místo a ve své věkové kategorii 7. místo,
Milan Jeřábek - celkově 23. místo a ve své věkové kategorii 4. místo

V týmech na 21 km:
1. místo ve složení Roman Fišnar, Milan Jeřábek a Filip Adlt


Naši závodníci se připravují na další závod, který se jede tuto neděli 31.8. 2008 v Popradu ve Slovenské republice. Držíme jim palce a příští týden se v dalším kole rozhovorů  podíváme, jak to jezdí nejmladší člence týmu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).