In-lineisté znova vyjeli na závodní trať

27. srpna 2008, 05:14, Tým In-line TJ Sokol Šumperk, -mar-
In-lineisté znova vyjeli na závodní trať Šumperk/Prievidza - A je to tady, po prázdninové přestávce nám začalo pokračování závodění na kolečkových bruslích - Nestlé LifeInLine Tour .
Zástupci Sokola Šumperk se tentokrát vydali do družebního města Prievidza na Slovensku, kde se konalo 9. pokračování závodního seriálu. Do místa konání se dostavilo více jak 300 sportovců ze Slovenska, České republiky, Polska, Maďarska, kteří závodili od dětských kategorií až po hlavní závod půlmaratónů, který byl zároveň vyhlášen jako Mistrovství Slovenské republiky.

Okruh byl situován do středu města a měl délku 1400m. Sokol Šumperk nominoval své závodníky do závodních kategorií na 10 km a na 21 km.

Hana Seidlová - celkově 6. místo a ve své věkové kategorii 2. místo

Vyvrcholením závodního dne byl půlmaratón - 21 km, na který se přihlásilo celkem 122 závodníků. I přestože oba naši zástupci měli na závodní trati pád, dojeli na uspokojivém umístění.

Na trati dlouhé 21 km:
Roman Fišnar - celkově 18. místo a ve své věkové kategorii 7. místo,
Milan Jeřábek - celkově 23. místo a ve své věkové kategorii 4. místo

V týmech na 21 km:
1. místo ve složení Roman Fišnar, Milan Jeřábek a Filip Adlt

Naši závodníci se připravují na další závod, který se jede tuto neděli 31.8. 2008 v Popradu ve Slovenské republice. Držíme jim palce a příští týden se v dalším kole rozhovorů  podíváme, jak to jezdí nejmladší člence týmu.