KULTURA

Improvizátoři v čele s Lukášem Pavláskem zvou Na stojáka

23. února 2015, 20:27, BH
Improvizátoři v čele s Lukášem Pavláskem zvou Na stojáka Zábřeh - Lukáš Pavlásek, Marek Daniel, Karel Hynek a Arnošt Frauenberg přivezou ve čtvrtek do Zábřeha žánr zvaný stand-up comedy. Pořad Na stojáka, který měli zatím diváci ze Zábřežska možnost sledovat pouze na televizním kanálu HBO, si tak poprvé vyzkouší na vlastní kůži.

 „Přiznám se, že pořad Na stojáka jsme nějaký čas zvažovali. Přemýšleli jsme, jak ho naše publikum přijme. Po úspěchu Partičky, která přivedla do našeho sálu tisícovku lidí, jsme váhat přestali. Zdá se, že v Zábřeze je o improvizaci zájem,“ uvedl Zdeněk David ze společnosti Zábřežská kulturní. Komici z pořadu Na stojáka polechtají bránice návštěvníků zábřežského kulturního domu ve čtvrtek 26. února od devatenácti hodin. Mužné kvarteto pobaví diváky gejzírem vtipů, zpěvem či improvizovanými scénkami.
Stand up comedy je žánr, který se k nám dostal z amerických barů, kdy komik stojí sám před publikem a baví ho jen za pomoci mikrofonu. „Já jsem jako stand up komik začal vystupovat po všech možných hospodách a klubech na koncertech mé kapely, kdy jsem publikum bavil v pauzách mezi písničkami. Známý jsem pak začal být až díky vystupování v pořadu Na stojáka, který díky televizi HBO a především díky sdílení videí na Youtube, dostal tento žánr mezi širší veřejnost. Přijďte se podívat, protože naživo je představení mnohem lepší než v televizi a uvidíte spousty nových stand-upů a scének,“ zve na představení Lukáš Pavlásek.


Foto: red

Lukáš Pavlásek (vlevo) a jeho kamarádi příznivce humoru nikdy nezklamou.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na tříhodinovou taneční zábavu s populární dvojicí DUO JAMAHA, která se uskuteční v DK Šumperk v neděli 3. března. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na Duo Jamaha.

Soutěžní otázka:

Jaký příbuzenský vztah pojí členy Duo Jamaha?

A) bratři
B) otec a syn
C) bratranci

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou českou romantickou komedii LÉTO S GENTLEMANEM, kterou šumperské kino Oko uvádí od 14. do 25. února, vyhráli Alena Voráčová ze Zábřeha, Helena Janíková ze Šumperka a Zdena Galiszová z Bludova.
Blahopřejeme! Výhru si vyzvedněte v pokladně kina OKO v Šumperku.