SPORT

HVĚZDA TÝDNE: Nemám slov, zářila štěstím Miss OK. V mikulovském finále triumfovala Nikola Saňáková

12. června 2019, 16:41, Petr Fišer
HVĚZDA TÝDNE: Nemám slov, zářila štěstím Miss OK. V mikulovském finále triumfovala Nikola Saňáková Mikulov – Bodující porotu zaujala jako žádná jiná finalistka. A tak jí ve dvanáctičlenné konkurenci připadl letošní titul Miss OK (= OPRAVDOVÁ KRÁSA). V soutěži, kterou organizátoři vyhlásili už pošesté, triumfovala Nikola Saňáková. Na jihu Moravy potvrdila, že dokáže zaujmout na nejrůznějších frontách.

Sedmnáctiletá rodačka ze Šumperka se více než zdatně otáčí na tanečních parketech. Miluje nejen standardní, ale i latinskoamerický tanec. Ruskou mistryni Veru Bondarievu, která v něm vyniká, označuje za svůj vzor a inspiraci.

Studentka druhého ročníku šumperského gymnázia byla z průběhu mikulovského večera mile překvapená. „Nemám slov. Vůbec jsem to nečekala, měla jsem jiné favoritky,“ okomentovala svůj velký úspěch bezprostředně po vyhlášení výsledků. „Obtížný pro mě byl rozhovor. Nevěděla jsem, jakou dostanu otázku, a navíc mě provázela tréma,“ prozradila bez okolků.

V Mikulově vyhrála před druhou Elenou Nedoklanovou z Kroměříže. Třetí místo získala o dva roky mladší Sarah Horáková studující ve Velkých Pavlovicích.

Na trůn pro novou soutěžní vládkyni usedla Nikola Saňáková.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem na severu o tři dvojvstupenky na promítání v rámci Kina pod hvězdami u zábřežského zámku. Tamní festival Léto u zámku nabídne ve čtvrtek 22. srpna filmový trhák BOHEMIAN RHAPSODY, který popisuje hudební dráhu i jedinečnou životní a uměleckou jízdu Freddieho Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985.

Soutěžní otázka:
V kterém roce byla založena skupina Queen?
A) 1965
B) 1970
C) 1975

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volnou dvojvstupenku na promítání filmu Teroristka, které pořadatelé uvedou v rámci Kina pod hvězdami v amfiteátku na Masarykově náměstí v Zábřeze ve čtvrtek 15. srpna, vyhrávají: Helena Heckenbergerová ze Sudkova a Ivana Tomášková ze Svébohova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.