SPORT

HVĚZDA TÝDNE: Nemám slov, zářila štěstím Miss OK. V mikulovském finále triumfovala Nikola Saňáková

12. června 2019, 16:41, Petr Fišer
HVĚZDA TÝDNE: Nemám slov, zářila štěstím Miss OK. V mikulovském finále triumfovala Nikola Saňáková Mikulov – Bodující porotu zaujala jako žádná jiná finalistka. A tak jí ve dvanáctičlenné konkurenci připadl letošní titul Miss OK (= OPRAVDOVÁ KRÁSA). V soutěži, kterou organizátoři vyhlásili už pošesté, triumfovala Nikola Saňáková. Na jihu Moravy potvrdila, že dokáže zaujmout na nejrůznějších frontách.

Sedmnáctiletá rodačka ze Šumperka se více než zdatně otáčí na tanečních parketech. Miluje nejen standardní, ale i latinskoamerický tanec. Ruskou mistryni Veru Bondarievu, která v něm vyniká, označuje za svůj vzor a inspiraci.

Studentka druhého ročníku šumperského gymnázia byla z průběhu mikulovského večera mile překvapená. „Nemám slov. Vůbec jsem to nečekala, měla jsem jiné favoritky,“ okomentovala svůj velký úspěch bezprostředně po vyhlášení výsledků. „Obtížný pro mě byl rozhovor. Nevěděla jsem, jakou dostanu otázku, a navíc mě provázela tréma,“ prozradila bez okolků.

V Mikulově vyhrála před druhou Elenou Nedoklanovou z Kroměříže. Třetí místo získala o dva roky mladší Sarah Horáková studující ve Velkých Pavlovicích.

Na trůn pro novou soutěžní vládkyni usedla Nikola Saňáková.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o tři vstupenky na divadelní představení Manželství v kostce, které uvede zábřežský kulturní dům v pátek 21. června od 19 hodin zcela netradičně v kině RETRO, kde k hercům budete ještě blíže, než jste si mysleli. Prověří komediální talent a herecké mistrovství Zuzany Kronerové a Oldřicha Navrátila a vám polechtá bránici. Můžete být u toho, když správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Za titulní roli ve kterém filmu získala v loňském roce Zuzana Kronerová Českého lva?

1. Venkovský učitel
2. Domácí péče
3. Bába z ledu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESU na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na koncert nejúspěšnější písničkářky současnosti Radůzy, který se v šumperském Domě kultury uskuteční ve čtvrtek 13. června získávají: Jitka Pohorelská ze Šumperka, Dagmar Bajtková z Mohelnice a Lucie Hubáčková z Bludova. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně kulturního domu.