KULTURA

Hudba z rampy vol. 4

27. července 2011, 17:04, téma KULTURNÍ ŽIVOT, hudbazrampy.webnode.cz
Šumperk - Po čtyřleté pauze se v Shoomperku resuerektuje úspěšný jednodenní minifestival. Jak bylo zvykem u předchozích ročníků, termínem uskutečnění akce bude první pátek v srpnu, tedy 5.8.2011 od 18. hodin v šumperském H-clubu. Nemusíte očekávat žádná zvučná jména, ale naopak méně známe kvalitní kapely.
 Dvě kapely v Šumperku představí svá zbrusu nová alba. Slovenští [sic] přivezou svou dlouhohrající prvotinu Selfsketch. Prvotinou se nenechte odradit. Jejich poctivě naaranžovaný materiál zní hodně vytuněně. Druhou kapelou, která přijede s novým LP, jsou brněnští Zylwar. Útěk z věznice...

Loudhill

 

15 - punkrock banda ze Shoomperka, co loví slečny, který ještě nemůžou pivo. SiouxJesenické hypno ze Shoomperka. Příjmně odvázaný, zdaleka netuctový kytarový rock, ale chvílemi i navýsost dospělý pop.

 

Zylwar

 

Crossover (přechod od hardrocku k emocím, most mezi hudbou a texty, křížení českého a ruského zpěvu...)

 

TaintedIndustrial core banda z dálného moravského severovýchodu. Shoomperk über alles.

 

[Sic]


Alternative-metal z Bratislavy.

"pre uplnost: vyrastali sme na kapelach ako: tool,deftones,a perfect circle,meshuggah,faith no more,..."

SamarXSmečka vlků z Jesenických hor hrající thrash-metal s vlivy hardcoru a punku.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 29.7.2011 08:27
Titulek: Bez titulku
Autor: jiri
31
Z článku jsem nepochopil, kde se festival koná a za druhé slovo resuerektuje mi nic neříká, prosím autora článku o překlad do češtiny.
Reagovat
Datum: 30.7.2011 07:43
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Wendee
41
137
Je to v H-clubu .. stejne jako predhozi rocniky.
Reagovat

NA FESTIVAL ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky v hodnotě 390 korun na festival BÝT ŽENOU, který se uskuteční v sobotu 26. května v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářek, které půjdou na festival zadarmo.


Soutěžní otázka:

Kolikátý roční festivalu Být ženou se letos v Šumperku koná?

A) druhý
B) třetí
C) čtvrtý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert hanácké kapely STRACENÉ RÁJ, který se uskuteční v pátek 18. května v Domě kultury Šumperk, vyhráli Marcel Krmíček ze Zábřeha, Martin Petřek z Libiny, Alena Zbíralová z Leštiny, Zdeněk Vavřiník ze Šumperka a Jitka Klaclová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h).