KULTURA

Hry bez hranic nabídnou recesi a zábavu

3. srpna 2014, 15:00, Roman Tyčka
Hry bez hranic nabídnou recesi a zábavu Rovensko - Už brzy se Rovensko ponoří do víru legrace, recese a zábavy. V neděli 10. srpna se uskuteční na fotbalovém hřišti 11. ročník soutěží v netradičních dospěláckých disciplínách pod názvem Hry bez hranic.

 „Účast potvrdily týmy z Drozdova, Písařova, Nového Malína, Komňátek, Zábřehu, Šumperku, Třeštiny a samozřejmě také domácí reprezentace z Rovenska,“ zdůraznil pořadatel Martin Janů. Program soutěží, které doplní také vystoupení zábřežských mažoretek a kapela Melodik, začne o půl druhé odpoledne. Na snímku z loňského ročníku se závodníci snaží ustát běh na obřích lyžích.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 6.8.2014 10:42
Titulek: Hry bez hranic
Autor: čtenářka
65
Viděla jsem plakát na Hry bez hranic a ty už měly být 2.8.Takže příště ověřit, než se něco napíše.
Reagovat
Datum: 6.8.2014 18:25
Titulek: Re: Hry bez hranic
Autor: xx
20
kde je k vidění ten plakát ?
Reagovat
Datum: 7.8.2014 12:27
Titulek: Re: Hry bez hranic
Autor: čtenářka
26
Velký poutač je v Zábřehu na Valové u prodejny květin.
Reagovat
Datum: 7.8.2014 08:48
Titulek: 11. ročník
Autor: George
29
Redaktor asi opravdu o týden zaspal, i na oficiálních stránkách Her bez hranic v Rovensku je informace, že 11. ročník vyhrál tým Drozdova. Tak už je asi po všem:)
Reagovat
Datum: 7.8.2014 21:08
Titulek: Bez titulku
Autor: Věra Hanzlová
21
Byli jsme tam, nevyhráli jsme, ale bylo to opět super:)
Reagovat
Datum: 10.8.2014 12:35
Titulek: OMLUVA
Autor: Redakce
28
Omlouváme se, nesprávně jsme informovali, že v neděli 10. srpna proběhnou v Rovensku Hry bez hranic. Ve skutečnosti se recesistická akce konala již o týden dřív. Chybnou informaci předali naší redakci sami pořadatelé, kteří se omylem upsali v termínu...
Reagovat

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na festival JAZZ IN HALL, který se uskuteční v sobotu 7. října v tenisové hale v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na jazzový festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Která populární zpěvačka ozdobí letošní program festivalu Jazz in Hall?

A) Petra Janů
B) Jitka Zelenková
C) Leona Machálková

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Hana Burešová ze Šumperka, Vlaďka Jančíková ze Sudkova, Eva Mazáková z Bludova, Vlasta Minářová z Postřelmova a Jarmila Papuková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 hodin).