KULTURA

Hrůza zazpívá starší hity i nové skladby

1. listopadu 2017, 07:00, Roman Tyčka
Hrůza zazpívá starší hity i nové skladby Zábřeh - Zpěvák Michal Hrůza odstartuje už tento týden v Zábřeze republikové turné. Během osmi koncertů představí svoji novou desku Sám se sebou a také bude vzpomínat na uplynulých dvacet let na hudební scéně.

 „Sám se sebou je stav bytí, který je důležitý pro to, abychom zjistili, co je v našich životech nejpodstatnější. Často jsme v kolotoči, že kolikrát ani nevíme, co je a není správně," popsal jeden z nejúspěšnějších zpěváků a autorů současnosti leitmotiv své poslední, emocemi nabité desky.
Na chystaném turné zazní nejen skladby z nového alba, které zpěvák vydal letos v květnu, ale také slavné hitovky Pro Emu, 1+1, Černý brejle a další.

Tradiční duet se zpěvačkou

„U Hrůzy se stalo nepsaným pravidlem, že na každé album vytvoří duet s některou českou zpěvačkou. Tentokrát oslovil Olgu Königovou a společně nazpívali skladbu Na rozcestí. Skupina Olgy Königové s názvem Ille, hrající zvučnou popovou muziku, se zároveň objeví na koncertu jako předkapela,“ doplnil informace produkční zábřežského kulturáku Vratislav Jarmar.


Foto: archiv

Michal Hrůza koncertuje v Zábřeze rád a často.


Koncert Michala Hrůzy se v Zábřeze uskuteční v pátek 3. listopadu od 20 hodin.
Vstupenky si mohou fanoušci pořídit kromě prodejních míst Zábřežské kulturní také online v síti Smsticket. Cena lístku činí v předprodeji příznivých 250 korun, v den koncertu vstupné podraží o padesátikorunu.

 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli. Pořad uvede Dům kultury Šumperk v úterý 25. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Kdo režíroval inscenaci Magická hodina?

A) Petr Zelenka
B) Vilma Cibulková
C) Aleš Cibulka

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na galakoncert operní divy EVY URBANOVÉ, která zazpívá v doprovodu Moravského klavírního tria ve velkém sále zábřežského kulturáku v neděli 23. září, vyhráli Jiří Pospíšil z Hostic, Eva Chovancová z Rapotína a Petr Nevěřil ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kulturního domu v Zábřeze.