KULTURA

Hrůza zazpívá starší hity i nové skladby

1. listopadu 2017, 07:00, Roman Tyčka
Hrůza zazpívá starší hity i nové skladby Zábřeh - Zpěvák Michal Hrůza odstartuje už tento týden v Zábřeze republikové turné. Během osmi koncertů představí svoji novou desku Sám se sebou a také bude vzpomínat na uplynulých dvacet let na hudební scéně.

 „Sám se sebou je stav bytí, který je důležitý pro to, abychom zjistili, co je v našich životech nejpodstatnější. Často jsme v kolotoči, že kolikrát ani nevíme, co je a není správně," popsal jeden z nejúspěšnějších zpěváků a autorů současnosti leitmotiv své poslední, emocemi nabité desky.
Na chystaném turné zazní nejen skladby z nového alba, které zpěvák vydal letos v květnu, ale také slavné hitovky Pro Emu, 1+1, Černý brejle a další.

Tradiční duet se zpěvačkou

„U Hrůzy se stalo nepsaným pravidlem, že na každé album vytvoří duet s některou českou zpěvačkou. Tentokrát oslovil Olgu Königovou a společně nazpívali skladbu Na rozcestí. Skupina Olgy Königové s názvem Ille, hrající zvučnou popovou muziku, se zároveň objeví na koncertu jako předkapela,“ doplnil informace produkční zábřežského kulturáku Vratislav Jarmar.


Foto: archiv

Michal Hrůza koncertuje v Zábřeze rád a často.


Koncert Michala Hrůzy se v Zábřeze uskuteční v pátek 3. listopadu od 20 hodin.
Vstupenky si mohou fanoušci pořídit kromě prodejních míst Zábřežské kulturní také online v síti Smsticket. Cena lístku činí v předprodeji příznivých 250 korun, v den koncertu vstupné podraží o padesátikorunu.

 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.